- gkaroly blogja
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
- 1031 megtekintés
Hozzászólások
xf86-video-intel bug, nehany kartyat nagyon jol tamogat, nehanyat nagyon nem, rengeteg peldat lattam mar mindkettore, pl. a core i5-be integralt GPU-t az Asusomon kifejezetten jol kezeli.
Chrome bogar is lehet a dologban, de nem hinnem.
Meg talan annyi, hogy ha a youtube esik szet (HTML5 alatt), akkor vaapibol minden legyen fent (Archnal meg pl. mplayer-vaapi build is van direkt kulon a repoban)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
+1
GMA3150-et (ami mostanában a legtöbb netbook-ban van) vmiért nagyon nem szereti. Workaround, hogy kikapcsolod az effekteket. Ezzel megszűnnek a bug-ok és +fél óra üzemidőt is nyerhetsz.
Először én is sajnáltam kikapcsolni, mert csak a hasznos dolgokat engedélyezve elég effektíven lehetett dolgozni a KWin-nel, de ha használhatatlanok a weblapok és egy rakat desktop alkalmazás is, akkor nem sokra megyek a jó ablakáttekintővel :-/
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Nekem integrált nvidia és bináris driver mellett is hülyeségeket kezd csinálni egy idő után, végletekig lelassul.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni