- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
- 1852 megtekintés
Hozzászólások
azért legalább jobb kigondolhatta volna az érvelését:
" they can't make the money needed to invest in their own software products."
"They are not for the greater good of the community; they are also after the money,"
tehát pénzpazarlás, mert nem lehet keresni vele, de a nagy cégek csak a pénz miatt csinálják.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Sziasztok!
Én meg megyek és gyorsan bevásárolok innen amíg a készlet tart:
http://www.szoftverabc.hu/cgi-bin/show.cgi?page=arlistak&plist=msdoboz
_______________________________________________
SQL Server Enterprise 2000
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
SQL Svr 2000 Enterprise Edtn English Intl AE CD 25 Clt 1 822 200
SQL Svr 2000 Enterprise Edtn English Intl CD 1 Processor License 5 867 000
SQL Svr 2000 Enterprise Edtn English Intl CD 25 Clt 3 256 000
SQL Server Enterprise 2000 Runtime Lic
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
SQL Svr 2000 Ent Ed RUNTIME All Languages MLP 1 Prcsr Lic PIP Agmt Only 3 239 200
SQL Svr 2000 Ent Ed RUNTIME All Languages MLP 10 PIP Agmt Only 10 812 900
Csak nehogy elfogyjon, amilyen olcsók az M$ termékek :)
Persze 10 812 900 FT az bagatell összeg!
Így persze, hogy bőven visszajön a fejlesztés ára!!!
Vigyázat! A biztonsági öveket kérjük becsatolni!!!
A sor végi számok a szoftverliszensz ÁRAK
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Bezzeg a Microsoft nem a pénzért csinálja, hanem azért mert szereti a felhasználókat. Még olyan céget is létre hoz a felhasználók támogatására mint a BSA.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
***** a Linux, ***** a Linux, ***** a Linux.
A számlaszámom hol kell megadni?
:)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Szerintem nagyjabol igaza van, de mi ebben a meglepo? Vagy csak most jott ra?
Ugyanis:
1."A szakember azt kommunikálta a kormányzatok felé, hogy a nyílt forrású szoftverek káros befolyással vannak a helyi szoftver fejlesztő cégekre."
-Ez nagyjabol igaz. Valoszinuleg tobb ember dolgozik MS szoftver fejlesztes/honositas/adaptalas miatt, mint szabad szoftvereken. Az elobbiek egy ido utan vagy valtanak, vagy felkopik az alluk. Ilyen ertelemben valoban mondhatjuk, hogy a szabad szoftver, altalaban veve, karos hatassal van a jelenlegi fejleszto cegekre. Na de konyorgom: a szoftvereknek is a tarsadalmi fejlodest kell segiteni, nem pedig a jelenlegi cegek penztarcajat kitomni !
2."A Red Hat-ról és az IBM-ről azt mondta, hogy nem azért segítenek a nyílt forrású közösségnek, mert jót akarnak tenni, hanem csak a pénz után mennek."
Termeszetesen ez is igaz. Es akkor mi van ?
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Naszoval:
s z a r a Linux, s z a r a Linux, s z a r a Linux.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Jaja....
Raadasul ez a nyilatkozat egy Microsoft alkalmazott szajabol meg rohejesebben hangzik. Ugy, hogy korabban a RedHat-nal dolgozott, mar szanalmas is.
Andrei
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
>Valoszinuleg tobb ember dolgozik MS szoftver fejlesztes/honositas/adaptalas miatt,
Ez _nagyon_ nem igaz. Az opensource fejlesztokre nemreg volt egy 1millios becsles, az MS-nél 30ezren dolgoznak!
A lenyeges kulonbseg abban van, hogy hasonlits ossze egy debian-t egy xp-vel. Hat van koztuk egy 100-szoros kulonbseg.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Azt hiszem felreertettel.
En arra gondoltam, hogy pl. Magyarorszagon hany ember foglalkozik Microsoft kornyezet ala torteno akarmilyen fejlesztessel (es ebben benne van az APEH adobevallasatol kezdve a virusirtokig mindenki) es hanyan dolgoznak Linux kornyezetre. Bar az utobbi dinamikusan fejlodik, megis azt hiszem meg mindig kisebb re*****anyt kepvisel.
udv
Ui: amit te irtal, az persze fennall.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Hmmm, azert ezek imho osszevethetoek az Oracle araival...
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Ezek szerint az IBM es a RedHat (meg az Oracle is ofkoz) penzt pocsekol.
Hajra Sharp, nehagydmagad :DDDD
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Meg a egesz OSDL, aminek az alabbiak a tagjai (micsoda csicska cegek, az informaika alja :-D mind meg is fog rohadni, mert ket kezzel szorja a penzt :-D):
Ten Art-ni, Alcatel, AMD, BakBone, Beijing Software Testing Center, Bull, Cassatt, Cisco, Computer Associates, Co-Create, Ericsson, Force Computers, Inc., Fujitsu Ltd., Hitachi Ltd., HP, IBM, Intel, IP Telecom, Linuxcare, Inc., LynuxWorks, Miracle Linux Corporation, Mitsubishi Electric, MontaVista Software, NEC Corporation, NEC Soft, Network Appliance, Nokia, Novell, NTT Data Intellilink, NTT Group, Portlock, Red Hat, Sun Microsystems, SuSE Linux AG, Timesys, Toshiba Solutions, Transmeta, Trolltech, Turbolinux, Unilever, VA Software, Wind River
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
A Red Hat-ról és az IBM-ről azt mondta, hogy nem azért segítenek a nyílt forrású közösségnek, mert jót akarnak tenni, hanem csak a pénz után mennek
Ez igy van.
Senki se gondolta/mondta, hogy szerelembol csinaljak, de attol meg pozitiv oldala is van annak, hogy ok penzt keresnek...
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Szerintem senki nem vak, es tudja mirol van szo. Ennek ellenere az IBM, Sun, Novell kozremukodesei nelkul valoszinuleg mi is kevesebbek lennenk par olyan szoftverrel, amit sulyos penzekert lehetne csak megvenni.
Vannak olyan cegek akik hasznot huznak a Linuxbol es ellopjak (dvd player gyartok) es vannak olyanok akik hasznot huznak belole, de vissza is forgatnak a kozosbe. Ez a nem mindegy.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Ez az ember kapott egy kiadós agymosást??
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Igen, ugy hivjak, hogy _sok penz_
Vannak emberek akik egy ilyen agymosas utan az sajat edesanyjukat is eladnak ...-nak.
bocs.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Ez az ember kapott egy kiadós agymosást??
A fenét...lehet, hogy ez után osztogassák a jutalmat redmondba'
1 linux fikázásért a sajtóban 10 dolcsi...-))
Ugyanakkor az nem kétséges, hogy a windows árusítása sokkal jövedelmezőbb, mint a keresk. linuxoké...
azzal már nem is bonyolítom a jóembert, hogy vannak olyan linuxok, amik tjképpen "társadalmi munkában" készülnek.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Engem miért nem akar senki ilyen szinten megvásárolni/korrumpálni?! :)) Pár millió dollárért szívesen fölteszek az itthoni gépemre a Debianom helyett egy Win2000-ret! :))))
Na, megyek és beveszem a gyógyszeremet. :)))))
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni