* Added support for GeForce 8800 GT.
* Improved modesetting support on Quadro/GeForce 8 series GPUs.
* Fixed stability problems with some GeForce 8 series GPUs.
* Fixed stability problems with some GeForce 6200/7200/7300 GPUs multi-core/SMP systems.
* Improved hotkey switching support for some Lenovo notebooks.
* Fixed a problem with Compiz after VT-switching.
* Improved RENDER performance.
* Improved interaction with Barco and Chi Mei 56" DFPs, as well as with some Gateway 19" DFPs.
* Added an interface to monitor PowerMizer state information.
* Fixed rendering corruption in Maya's Graph Editor.
* Improved interaction between SLI AFR and swap groups on certain Quadro FX GPUs.
* Fixed a bug that caused corruption with redirected XV on GPUs without TurboCache support.
* Improved display device detection on GeForce 8 series GPUs.
* Improved usability of NVIDIA-settings at lower resolutions like 1024x768 and 800x600.
* Improved GLX visual consolidation when using Xinerama with Quadro/GeForce 8 series and older GPUs.
* Added experimental support for running the X server at Depth 30 (10 bits per component) on Quadro G8x and later GPUs.
* Worked around a Linux kernel/toolchain bug that caused soft lockup errors when suspending on some Intel systems.
A cucc letölthető innen.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
- 3552 megtekintés
Hozzászólások
Kicsit off:
mi van a nouveu havi rendszeresseggel kozolt rendszertelen hirlevelevel? reg nem lattam... feladtak vagy csak a hup-on van hanyagolva?
A'rpi
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
HUPon van hanyagolva. link
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Szerintem meg mindig nem tudjak GPU utasitas keszletet :( Mert en nem talalom honlapjukon.
Nem lesz ebbol Quake3 karacsonyra, ha igy haladnak.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Felraktam Gutsyra, VT valtasoknal a korzor a bal felso sarokba ragad, es ha a szoveg kifut lent a terminalbol nem scrollol vele tovabb. Viszont cserebe ugyanugy nem suspendol vele a gepem (ami valoszinu az 'irqpoll' kernel parameter miatt van, de nelkule 10/1x indul csak a Gutsy)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Nekem egy napja hibátlanul működik ez az új driver a Geforce Go 7400-ammal, az előző driverekkel (100.14.11, 100.14.19, 100.14.23) állandóan fagyott az egész rendszer úgy, hogy semmilyen billentyűkombináció sem működött, ezért a 100.14.09-es drivert kellett használni, az viszont már nem kompatibilis a legújabb kernellel. De az is fagyott a compiz-fusion használatakor, viszont ezzel az új driverrel az is megy, bár kb. az indítása után 2 óra elteltével időnként felvillan a képernyő valamilyen okból.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni