"Why Desktop Linux (Still) Sucks. What We Can Do To Fix It."

Hozzászólások

It was brown. Now, this is where is we now: Not brown.
--
"Maradt még 2 kB-om. Teszek bele egy TCP-IP stacket és egy bootlogót. "

Ez a figura teljesen fogalmatlan a kérdésben...
Javaslom neki, menjen be a Kongresszusba és tartson 50 perces előadást arról, hogy az első kiegészítés marhaság. Úgy seggbe fogják rúgni, hogyha a Plútónál közelebb esik le, meg leszek lepve.

Miért gondolja, hogy a linuxnak desktop oprendszerré kell válnia?
Miért gondolja, hogy azoknak, akik komolyan linuxoznak, nem csak kibicelnek, mint itt egyesek, azoknak ez a helyzet nem felel meg?
Miből gondolja, hogy pont ő az, akinek meg kell mondania a tuttit linux ügyben?

Nem lesz a linux desktop oprendszer, na és akkor mi van? Erősen gyötröm az agyam, hogy azokhoz a debianokhoz képest, amit kb. 6 éve telepítettem, volt-e valami egetrengető változás desktop ügyben, és nem jut eszembe semmi. Pedig ha akartak volna, 6 év alatt tehettek volna valamit ezügyben. Nem akartak, tehát nem akarnak desktop linuxot. És akkor mi van? hint: semmi.

Ja, de volt: most már kis buborékban üzen a cdíró, hogy kész a cd. Hogy száradna le a keze...

A válnia szót helyettesítsd be kinevezni-vel, így jogos lesz a kérdés.

Desktop OS nem úgy lesz valamiből, hogy abban cserélődik hírtelenmeglepetésbarnáról mekintosos lilára a háttér, hanem esetleg felhasználói program kínálat javul a meglévőhöz képest.

Mobilon is lehet szerkeszteni doksikat, netezni, videót nézni, játszani. Mégsem nevezi senki sem desktopnak.
--
http://opensolaris.org/os/project/indiana/
http://www.opera.com/browser/