Sziasztok!
Az a problémám, hogy 9.10 alatt nem tudok csatlakozni a netre.
Próbáltam már korábban frissíteni 9.04-ről a beta verzióra és most az RC-re is, de ugyanaz a probléma, hogy a 9.04 alatt még működő kapcsolat a frissítés után, már nem megy. Egyszerűen nem lehet csatlakozni.
Most próbáltam egy új telepítést az RC verzióval egy másik particióra, egy másik particióra pedig felraktam a 9.04-et. 9.10 alatt nem csatlakozik így sem, míg 9.04 alatt tökéletes.
A szolgáltató a t-online, egy Askey RTA 1310B modem van.
Aki esetleg ismeri a 9.04 és a 9.10 közötti különbséget, az legyen szíves írja már le, hogy esetleg a 9.10 alatt még valamit be kell állítani, hogy tudjak netezni?
Előre is köszi a választ!
- 1955 megtekintés
Hozzászólások
Ugyanez a problémám, azt írták a lauchpad-on, hogy bug. openSUSE-ban is megvolt, ott még a kiadás előtt javították. Azóta nem néztem, kijavították már?
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
esetleg pppoeconf
-al nem próbáltad belőni a kapcsolatot?
utána sudo poff
-al tudod szakítani a kapcsolatot, és alapértelmezettként sudo pon dsl-provider
-el indítani
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni