Sikerült IP-t kapnom wifin. Tényleg a jel gyengesége volt a probléma. Érdeks viszont, csak az erkélyen elég erős a jel. Majd kutakodok még a városban. Eddig jól érzem magam.
A kémiatanároknak eddig egy olyan kapcsolattartási és anyagmegosztási rendszerük volt, hogy egyikük regisztrált a Gmail-en egy felhasználót, és annak jelszavát megosztotta a csoporttal. No, én most párhuzamosan, alternatívaként csináltam egy levlistát a Google Groups-szal. Tegnap. Ma reggelre már jött is a kérdés, hogy ez mire jó, meg mi szükség van rá, hiszen az elsőzőleg leírt módszer eddig is működött, és biztosan sokaknak nehezen fog menni új dolgok megtanulása. Ojvé. :)
Cuncikával semmi érdekes nem történt.
Micikével sem.
Kipróbáltam az UHU 2.2-es snapshotját. Furcsán viselkedik, a függőségeket összevissza veszi figyelembe. Például a Gnome-ot volt pofája X.org nélkük feltenni. :) Most majd nekifutok még egyszer. De nem éretm, egy mezei X telepítéséhez miért kell az összes driver? Mennyivel egyszerűbb lenne, ha csak ami feltétlenül szükséges, azt telepítené a rendszer, a többit meg igény szerint. Vagy a telepítő kiválogatja. Esetleg lenne egy szokásos szintű, meg egy mesteri telepítés (vagy mi), elsőnél feltesz mindent, másodiknál meg csak amit kiválasztok.
Na, mindegy.
Candlemass - Black Stone Wielder
Candlemass - Samarithan
Solitude Aeternus - Scent of Death
Evoken - Where Ghosts Fall Silnet
Thergothron - Everlasting
Immortal - Beyond the North Waves
Bathory - Bond of Blood
Deep Purple - Child in Time
Led Zeppelin - Stairway to Heaven
Manowar - Master of the Wind
Judas Priest - Beyond the REalms of Death
Nightwish - Carpenter
Nightwish - Sleeping Sun
Motörhead - 1916
Hammerfall - Glory to the Brave
Most sokat linkeltem, mert a múltkor geci voltam. :)