1. Van valami fontos külömbség az amd 64x2 és az intel core2duo portolások között?
2. http://www.nvidia.co.uk/object/linux_display_ia32_100.14.03_uk.html
Ez azt jelenti hogy megy a beryl rendesen?
thenkja
- 1083 megtekintés
Hozzászólások
[uppp Törölje aki megteheti. bocsi]
--
Jó rendben.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Amit találtál az nem garancia arra, hogy megy a beryl. :P
Ha a beryl oldalán leírtak alapján jársz el, akkor elvileg megy.
Vagy ez is hasznos (érthető):
http://ubuntu.hu/forum-tema/kiba-dock-telepitesi-utmutato-aiglx-beryl
Sok sikert! :)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Tök más kérdés, de ugyanígy Láma :)
hogyan lehet kikapcsolni a Ubuntu 7.04-ben az root jelszó kérésével együtt járó Fade-in / Fade-out featúrát?
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
gconf-editor: apps -> gksu -> disable-grab
De ezzel elméletileg növeled a biztonsági kockázatokat: "Disable keyboard and mouse grab. This will make it possible for other X applications to listen to keyboard input events, thus making it not possible to shield from malicious applications which may be running."
Sajnos, más módszert nem tudok az effekt kiküszöbölésére. (De azt már már megszoktuk, hogy a GNOME-nak az a csodálatos differentia specifica-ja, hogy kevés dolgot lehet benne beállítani. Egy saját, kész koncepciót akar lenyomni az ember torkán. Nem szabadságelvű, hanem interfésznáci.)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
interfésznáci ... micsoda szó... wow
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
1.: Tudtommal amd 64 az 1db 64 bites magot tartalmaz, core2duo meg 2db 32 bitest. Így core2duo az mindenképpen 32 bites kódot tud futtatni, míg az amd 64 bitest (is) tud.
2.: Ez azt jelenti, hogy van linuxra 3d accel driver nvidia karikhoz. Elvileg utóbbit is jelenti, ha berylt is jól állítod be. :)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Külömbség? Az nincs. KülöNbség, na az van...
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni