A pozíció betöltéséhez a Navision ismerete nem feltétlen elvárás, bár ajánlott :) Más ügyviteli rendszerrel szerzett tapasztalat továbbá valamilyen számviteli, pénzügyi terület ismerete előnyt jelent.
Nem gond, ha pályakezdő, illetve még tanuló az illető, mert betanítjuk. Eleinte apróbb napi rutinfeladatokat kellene ellátnia, amíg meg nem ismeri a rendszert.
Jelentkezni életrajzzal, rövid max. féloldalas motivációs levéllel itt lehet: info@dashofer.hu
UPDATE: az ajánlat aktualitását vesztette (gyk. betöltve). A jelentkezéseket köszönjük szépen.
- 1476 megtekintés
Hozzászólások
Milyen UNIX-on fut? MySQL vagy Postgres megy alatta? :-))
szerinted? :)
Azt hiszem ezzel a kérdéssel máris jól meg lehet szórni az érdeklődőket.
Viszont itt tutira ezek a fő csapásirányok.
ésakkormivan? :)
Nem nagyon fogsz Navison-hoz programozókat lelni errefelé... Szerintem...
Alapvetően sem könnyű, tudom. Ezért is írtam, hogy "más ügyviteli rendszerrel szerzett tapasztalat" is lényegileg megfelel.
Nem akarom fényezni a szakmát, de egy programozónak mindegy mi előtt ül Windows, AIX, Linux, vagy Solaris. Valami oknál fogva nekem mindíg váltogatnom kell Windows és Unix, vagy MSSQL és Oracle között. Lehet hogy szerencsés vagyok.
Hupon meg csak azért lézengek, mert otthon Linuxozok :)
Mióta? Hol?
Általánosíts egy picit... Itt elsődlegesen *nix-okkal, meg f/oss szoftverekkel foglalkozó emberek gyűltek össze... Szerintem...
aha.
Ezek szerint nincs olyan portál ma magyarországon, ahol szakemberek gyűlnek össze?
Kicsit zavar a HUP "mindentfikázunkaminemunix" és a Prog.hu "mindentfikázunkaminemMS" illetve a többiek "nemmegyünkbelejobbanmintachipmagazin" hozzáállása.
Kellene lassan egy INFORMATIKAI portál.
Bocs, nem neked szólt, de tényleg bosszant.
Azért írtam, hogy elsődlegesen *nix és környéke jellemző a hup közö(n|s)ségére...
Egy cimborám vezet navision projekteket saját fejlesztőivel, viszont ő magánúszó, de ha így is érdekel, dobj egy privátot.
Nem pm kell hanem programozó aki napi 8 órában, teljes munkaidőben tud/akar dolgozni.
Minnyit lehet keresni ilyen munkával, mondjuk bruttóban?
> Nettó 500ezer :)
Ez nem kicsit függ attól, hogy mit tud az illető ezért nem írok konkrét összeget. De nem minimálbért azt elhiheted :)
Küldtem egy Önéletrajzot és egy motivációs levelet...
Válasz mennyi idő alatt várható a cégtől, ha valaki jelentkezik a munkakörre?
Aha, közben látom van felül "UPDATE"...
Nem tudom, de nekem roppant fura, hogy a munkáltatók nagy része "szóra se méltatja" a hozzá jelentkezőket.
Miért van ez?
Bunkóság, vagy csak én gondolom rosszul, hogy illene válaszolnia egy munkáltatónak a hozzá jelentkező munkavállalók leveleire?
ok, tudom, hogy nektek alkalmazott kell.
Csak a pontosság kedvéért:
"....saját fejlesztőivel...."
Szóval az is van, meg ő is fejleszt néha.
Küldtem mailt.