Debian Bug report logs - #1000000
^ Megszületett az egymilliomodik bugreport!
- 432 megtekintés
Hozzászólások
Sok boldogságot az újszülöttnek! Éljen sokáig, boldogan!
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Jó, de ebből hány az open?...
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
A régi pcre3 helyett az újabb pcre2-t kellene használni? Visszafelé számolnak?
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Elég nehezen értelmezhető szám. Önmagában soknak tűnik, de ha leosztjuk a Debian 28 éves fennállásával, meg a sok tizenezer csomaggal, ami a tárolójukban van, akkor átlag évi 1 bug per csomag körül jön ki, az meg nem olyan rettenet nagy szám egy ekkora projektnél, főleg, hogy önkéntenes, ingyenesen csinálják.
Viszont nem is mond egymagában semmit. Jó, 1 millió, de ebből hány van még nyitva, hány felhasználó jelentette. Mert azért tőlük sem kis teljesítmény, hogy a userek lejelentettek egyáltalán ennyit.
“Windows 95/98: 32 bit extension and a graphical shell for a 16 bit patch to an 8 bit operating system originally coded for a 4 bit microprocessor, written by a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.”
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni