ajándékozás

15++ év alatt volt néhány PChez szerencsém, nem kevesebb notihoz. közben TP-re specializálódtam és otthon felhalmoztam egy fasza TP gyűjteményt is. utóbbiak romos állapotból történő összelegózása sokszor nem volt gyenge mutatvány - de az elmúlt mittudoménhány év legszarabb melója egy 7+ hónapja atomjaira szedett CAM-es & FPR-es X200T mai összerakása volt, új kábelszettel és DC jackkel. alaplap + soundboard; screen + digitizer; full case; kábelszett és az apróságok (antennák, kártyák, kapcsolók, panelek, latch) - mind egy zacskóba ömlesztve. nulláról indulva - annyira lebontva, hogy ennél jobban már csak a hdd-t lehetett volna legózni alkatrészeire. no, de kész: szerelési nyomok nélkül (nagyítóval is pöpec). 2-3 óra meló a konyhaasztalon (mhelyen nem tudnám bepréselni).

a később felmerülő "hobbiból miért kínozod magad" kérdésre válaszolva annyit tudok mondani, hogy a teljes kábelkészleten kívül minden ingyen volt, a kukából. a kész gép pedig megy adomány céllal árva gyerekekhez: SL9400 és 3G DDR3 pont jó lesz a semmi helyett, főleg dokkolóval. stylust pedig ha ad más akkor lehet majd rajzolgatni is: működik a digitizer, halálpontos lett.

hangulatos ez a karácsonyi ajándékozás, jó érzés. otthon már többnél tartunk, mint tavaly: 1 mázsa gyerekruha, 50-60kg játék és két noti. az egyik tehát ez: http://imgur.com/a/KYeDX

ajándékozzatok ti is, de csak személyesen és csak a célközönségnek. ha a fenti módon közelítitek meg, akkor a hulladákhegy magasságát is csökkentettétek 0.001mm-rel.

Hozzászólások