Ilyennel még nem találkoztam. A youtube-on levő videók olyanok, mintha rá lenne húzva egy avataros téma :) Így tudnám legjobban leírni a jelenséget.
A képen az ördögnek ugye pirosnak kellene lennie. De az emberek is kékek lesznek.
Kép1:
http://kepfeltoltes.hu/view/120331/pillanatfelv_tel1_www.kepfeltoltes.h…
Kép2:
http://kepfeltoltes.hu/view/120331/pillanatfelv_tel2_www.kepfeltoltes.h…
Találkozott valaki ilyennel? Ja a firefox és a flashplayer is a legfrissebb. valamint más videomegosztó oldalon nincs ez a jelenség.
- 4342 megtekintés
Hozzászólások
Ilyen már volt nekem is mikor feltettem egy ICC profilt a nyomtatómra (Ubuntu) és az valahogy alkalmazva lett a vga-ra is és ez lett az eredménye.
Az ICC profil eltávolítása után helyrejött.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Összes icc-t tartalmazó csomagot eltávolítottam. Nem változott semmi. Ami érdekes, hogy ezen a gépen levő virtualbox-ban futó ubuntun nincs ez a jelenség. A firefox és a flash verzió ugyanaz.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Subscribe, +1, ize... Szoval ugyanez van nalam is eppen, CentOS alatt. Fedora-n per. pill. nem erek ra megnezni... Mintha a kozelmultban lett volna Flash frissites. De ez nem tuti. A /home-bol toroltem mar minden (?) flash-re vonatkozo file-t / konyvtarat, de jo nem lett. Szoval kivancsi vagyok en is a vegeredmenyre, egyelore nem kerestem utana, van erre valami jo kulcsszo? :) (CentOS6, x86_64.)
Szerk: Nyomtato, ICC profil buheralas nem volt nalam. De monitor csere valamikor igen. Az csak nem csinal ilyet...
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Hm... Valoban. A masik forumtopikban lathato tanacs mukodik: ki kell kapcsolni a HW acceleration-t. Remek... (Nalam is nvidia.)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Király.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni