Hívd fel az ELMŰ telefonos ügyfél szolgálatát (06-40-383838). Nagyon klassz! Frissítő, csupa optimizmus, lelkesítő és motiváló :D
Már csak az a baj hogy a második félórás várakozási ciklust csinálom. Gyerekek, ez most komoly? Életemben ennyit telefonos ügyfélszolgálatra nem vártam. Lehet hogy elromlott? Még valami, ki az az elfajzott, szobatudós, aki nem a Vevőkódot (a számlán jól elkülönített, kiemelt - félkövér és nagyobb font) hanem a kisbetűs, kék alapba belemosódó "Felhasználási hely azonosító" kódot használja? Én, a szocialista bürokrácián edződött honparaszt, még én csak csodálattal tudok adózi ezeknek az új információ technológiáknak!
Az egyik kedves öreg barátomtól hallottam:
Khon bácsi sok év utá hazalátogat Magyarországra és reptéren megszomjazik. Nosza oda ballag az üdítőautomatához és bedobja a nehezen megszerzett, kemény, magyar valutáját ... nem történik semmi ... megnyomja a "törlés" gombot - szintén nem történik semmi ...
- Ügyes!
- 1512 megtekintés
Hozzászólások
Én nyáron hívtam őket. Másodpercre pontosan 1 óra után kaptam egy foglalt jelzést... Pedig kitartó voltam.
És igen, a szerető édesanyjukat.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Én türelmetlenebb vagyok, fél órák után feladom. Lehet hogy a T-izétől részesedést kapnak?
(Az első félóra után azt hittem valami rendszerhibába szaladtam, és inkább kicsit később újra hívtam őket. De most már be kell látnom, hogy ez a hiba rendszerszinten kódolva van.)
Csak az a baj, hogy sikerült roppantul megfáznom/megfertőződnöm - lehet hogy valaki rám hagyta - és szívesen kihagynám a lehetőséget, hogy még egy nagy kupac embert, megfertőzzek.
* Én egy indián vagyok. Minden indián hazudik.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Szerintem meg kellene hirdetni, hogy melyik ügyfélszolgálatnak jobb, szebb, lelkesítőbb a zenéje.
Alapítsuk meg az ügyfélszolgálatok Málna/Oscar díját.
Kategóriák:
- élő/odamenős
- komfort
- átlagos várakozási idő
- szakértelem/kompetencia (következetesség)
- telefonos
- zene
- átlagos várakozási idő
- szakértelem/kompetencia (következetesség)
- online/email
- automatikus válasz levél design
- válasz reakció idő
- szakértelem/kompetencia (következetesség)
Lehet hogy ezt már valaki összerakta?
* Én egy indián vagyok. Minden indián hazudik.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
õk se tudják beállítani a brekekék.
a mi telefonközpontunkkal is ez van: egyszer behülyül valamitõl (csak DND-re szokták kapcsolni és vissza az IP telefonokat) és onnastól várakoztatja a hívót és nem csörgeti egyik telefont se! alapból 5 perc volt a timeout, 4 ügyfélszolgálatos -> 20 percet várt az illetõ. levettük fél percre, így max. 2 percet várnak.
legalább tudjuk, hogy nekik 6 ügyfélszolgálatosuk van! :D
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
A történet kezd kikerekedni :)
Szeptember utolsó hetében, kaptam egy szép elszámoló számlát amit október 6-án kellett volna kiegyenlítenem. Mivel túl szép volt, részletfizetést kértem - emailben - amire rögtön kaptam egy automatikus nyugtázó levelet - jó :) Eseménytelenül telt-múlt az idő, amikor is 6-án az OTP számlámról, le akarták húzni az összeget - szerencsére(?) nem tudták, ekkora összegre nem volt fedezet. Ekkor kezdtem interaktívabb, kommunikációba az ügyfélszolgálattal - de csak lelkesítő zenét kaptam, órabér gyanánt. Végül 18-án találtam meg a postaládámban a részletfizetéssel kapcsolatos iratokat és csekkeket. A számla ellenértékét nem próbálták ismét "lehúzni".
Happy end?
* Én egy indián vagyok. Minden indián hazudik.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni