Új év...

... ehh... valami kurva jót és persze hosszút írtam, de egy óvatlan mozdulat a touchpaden és sikerült kitörölnöm.
Az alján van egy vékony sáv, ami Opera böngésző alatt az előre - hátra ugrás funkcióját vezérli... sikerült végig húznom rajta az ujjam.
Szóval most csak ennyit. Majd leírom mégegyszer. Csakazértis.

Hozzászólások

Nem lehet valahogy visszakapcsolni, hogy back-forward esetén ne töltse újra a lapot? Régebben tök jó volt, hogy megmaradtak az űrlapmezők tartalma ilyen esetben is.

Most is megmaradnak, kivéve, ahol a JavaScript úgy van megírva, hogy törölje azt…

Az Opera megpróbálja automatikusan észlelni, hol kell átadni a JS-nek az elsőbbséget, és hol maradhat a régi módszer (ahol is visszatölti az egész oldalt egy pillanat alatt).

Itt állíthatod át: opera:config#UserPrefs|HistoryNavigationMode
Itt olvashatsz róla bővebben: http://www.opera.com/support/kb/view/827/

--
Elder Scrolls

Nálam op. rendszer telepítés után az első teendők egyike, hogy kikapcsolom a touchpadot. A legújabb nótosomon hardveresen.

Trackpoint rulez :-)

Egyébként részvétem.