Osszezarva egy Win7-tel

Ahol most epp tartozkodom, ott muszaj vagyok Windows 7-et hasznalni, mert lusta vagyok a Vodafone UK-s Huawei 3G modemet felhuzni az Arch Networkmanagerere total offline-bol. Nos csak nekem az elso dolgom Win7-et latva bizonyos dologkat visszaallitani normalisra?

A masik problemam, hogy a Chrome, de a tobbi program is neha kiugrik a szovegdobozol es elkezd minden egyes betut, amit vakon gepelek tovabb esznelkul shortcutkent kezelni (backspace=visszanal szoktam eszrevenni). Bar ez lehet a bill hibaja es nyomodik folyton az alt magatol, mert voltak mar beleontve dolgok allitolag, c nehezen is nyomodik pl.

Hozzászólások

Nekem tetszik a gombos taskbar, bar az MSYS terminallal meg vannak bajai (nem ugyanaz a binaris startol el neki).
--


()=() Ki oda vagyik,
('Y') hol szall a galamb
C . C elszalasztja a
()_() kincset itt alant.

igen, ez a Skypenal van a legszarabbul megcsinalva, de legalabb at se lehet allitani. Ha szoveget es Skype-ot akarsz, akkor az ott bizony neked mindig egy ablak lesz. Meg szerintem r1 Endusernek se szerencses, ha nem latja mi a program neve ("menj vissza a firefoxba" "az a kek floppi?"). Arrol nem is beszelve, hogy nem latom, ki irt nekem msnen (amsnben meg kmessben is kiszedem a tabbed chatet egybol, arra vannak a Windowok, egyedul bongeszobol szoktam tabolni, mert ott tenyleg van 15-20 tab vmikor)

De a baloon popupos hide systray legalabb ennel is idegesitobb. Egy katt helyett 3 az amsn, bar en alapbol is mindig kilottem mar XP-n meg KDE4-en is a hide system tray icons funkciot. De ez a baloonos alapbeallitasnak szerintem nagyon meredek.

<-----------
Arra van Buda!
Archlinux user (KDE)! Number of reinstalls since 2009 september: 0

1. Ha ramesz a gombra, kiirja a progi nevet. Aki ezt nem kepes megjegyezni, annak nem valo szamitogep.
2. A hide icons ikononkent szabalyozhato, ennel csak rosszabb megoldasok vannak az egyes rendszerek alatt.
3. En pidgin alatt ha ilyen kellene csak feldobnam a guifications plugint.
4. En szeretem az IM ablakokat tabolva, mert van, hogy egyszerre 3-4 emberrel is chatelek, es rohadtul zavar, hogy keresgelnem kell az ablakok kozt.
--


()=() Ki oda vagyik,
('Y') hol szall a galamb
C . C elszalasztja a
()_() kincset itt alant.

A tálca, a zenelejátszó, az alsó MSN... inkább nem is írok semmit (ezen kívül). Kétlem különösebb kommentálásra szorulna a látnivaló, a kép magáért beszél.

also msn :D hat valoban nem egy kmess, de legalabb szineket tud, es kevesebbet sziv el a 3g-mbol, mint minden update-estol az amugy is borzalmas WLM, ami nem hajlando elindulni, mert elobb upgrade-eljem. Pidginnel missionosek a szines nickek (nekem nem is kell hogy szinesen lassam, csak tunjenek el a szintagek)

Windows Media Player meg azert maradt fent, mert Winamp legutobb nekem nayon szetcseszte otthon a codeceket pusztan a feltelepulesevel, alsomsnben meg masra nem jo a now playing.

<-----------
Arra van Buda!
Archlinux user (KDE)! Number of reinstalls since 2009 september: 0

Hmm, ez a shortcut dolog hol jön elő? Engem facebookon tud szétvetni a düh miatta, viszont úgy nézem, hogy ez ottani fícsör.