Opera Mini 3.0

Tegnap megjelent az Opera Mini 3.0-s verziója. A nagyobb újdonságok közt van például a kamera támogatás, az RSS feed olvasó, az SSL / https támogatás. Az új funkciók mellett sebességben is javult a mobiltelefonokra tervezett böngésző. A bejelentés itt, letölthető innen.

Hozzászólások

érdekös. a telóm még mindig a 2.0-t tölti le.

engem a biztonsága érdekelne. elég sokat fut a siemens-emen, és tudom hogy az o szerverukon vannak az oldalak "lekicsinyítve", hogy gyorsabban és kevesebb adatot toltsek le. na de pont ezért, ha én a bankom oldalát nézegetem, esetleg pénzt utalok átt, amihez egy halom kodot kell bepotyognom, -mennyire vannak biztonságban az adataim?

hozzáteszem laikus vagyok, és nem értek a mindenféle kodolásokhoz, csak tudni akarom hogy a hozzáférési kodjaim biztonságban maradnak.
vagy paranojás vagyok, és hulyeséget kérdezek?