Sziasztok,
Van egy Samsung Galaxy S készülékem 2.2.1 Androiddal felvértezve és keresek egy működőképes eMail klienst ami használható exchange szerverrel.
Korábban a Telenor Contact alkalmazást nyúztam, de mint kiderült az exchange szerverekkel csak a promóció ideje alatt működik, utána 2k HUF/hó ellenében hajlandó dolgozni.
Várom a tanácsokat és tapasztalatokat!
Üdv,
Gábor
szerk.: Nos, beszéltem az exchange adminisztrátorunkkal és érdeklődtem milyen megoldás létezik. Azt mondta, hogy alapból le van tiltva a távoli exchange hozzáférés tehát nincs megoldás. Mire én, hogy van egy alkalmazás, amivel vígan használtam. Mint kiderült, a Telenor Contact az exchange webmail felületén jelentkezik be és úgy férek hozzá a leveleimhez. Tehát a problematika annyiban módosult, hogy egy olyan eMail kliensre lenne szükségem, amelyik webmail-en keresztül tud exchange-el kommunikálni.
- 2556 megtekintés
Hozzászólások
Hello!
Android 2.2.2-n már van E-mail kliens, ami képes erre. Nem tudom a 2.1-ben benne volt-e mar. Frissítés?
-------------------------
127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Nekem 2.2.1 van fennt, 2 hete néztem és akkor még nem ajánlott a Kies újjabb firmware-t. Mi a neve ennek a kliensnek?
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
2.1 alatt is megy a gyári, csak van egy orbitális hibája, és egy bizonyos üzenet mennyiség után megdöglik. Egyébként meg K-9, oszt annyi.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
RoadSync?
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Mi a baj a gyári Email alkalmazással? Az teljesen jól megy Exchange-dzsel (2007-tel és 2010-zel próbáltam).
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Melyik gyári alkalmazásra gondolsz?
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
2.1 alatt beállítások/adatszinkronizálás/fiók hozzáadása/vállalati
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni