Üdv!
Körülnéztem a prism54-es drivereknél mert elég nagy hangjuk van linux support szempontjából, de az usb-s eszközökre azt írták hogy random crash várható. A madwifiéknek egyáltalán nincs usb-s támogatásuk
A laptopban nincs pcmcia hanem ez az új ecs vagy mi a franc és ezért kéne az usb.
Igazából aircrack-re akarom kihegyezni. legrosszabb esetben belemegyek valami prism54-es dologba de bízók benne hogy tudtok mondani valami jobbat
- 1184 megtekintés
Hozzászólások
Nekem egy smc-wusbg típusú van, ndiswrapperrel gond nélkül megy, de az aircrack-et nem sikerült belőni rajta, gondolom amiatt, hogy nem tudom monitor módban működtetni.
Se pénz, Se posztó, Sepultura
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Nekem Surecom EP-9001 típusúm van, Ralink 2571W-s chip-pel, és ehhez kiad a Ralink Tech linuxos driver forráskódot, amivel teljesen jól működik (WPA2, nincs crash, managed módban). Egyetlen hibája, hogy általában kevesebb AP-t lát maga körül, mint a többi ilyen cucc, bár amiket nem lát, azoknál a jelerősség amúgy is olyan alacsony, hogy nem is lehetne megbízhatóan csatlakozni hozzájuk. Ami elég közel van ahhoz, hogy csatlakozni is lehessen rá, azt remekül látja és csatlakozik.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni