Hozzászólások
Sajnos ez még mindig probléma. Valaki valami okosat ?
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Csak az audacity-ben tapasztalod a hibát? Más lejátszók hogy szólnak?
Mindenesetre nézd végig a mixerben a csatornákat. Amelyik nem kell, azt tiltsd le. Ha jól emlékszem, volt akinek az aux némítása segített a hangosan sustorgó zajokon.
A recsegő zaj viszont inkább olyankor szokott előállni, ha
a) egy erősítő túl van vezérelve (pl. magas jelszintű készülék rákapcsolása a line input-ra + szükségtelenül bekapcsolt előerősítő a hangkártyában= túlvezérlés a hangkártya végerősítőjében)
b) két erősítő egymásra dolgozik (ha pl. a hangkártya line output tévedésből össze van kötve pl. egy magnetofon line output-jával (nálam előfordult már ilyen)
c) lehet driver hiba is.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Szintén audacity-vel szívtam, nem sikerült teljesen eltüntetni a zajt. Integrált hangkártyád van? Nekem ez volt a gond (behallatszott valami venti), a PCI-os SB Audigy-vel már nincs ilyen problémám.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Minden egyéb tisztán szól.pl. xmms,wine,cedega,bmp player, mplayer.
ötletem sincs.....
meg lehert adni a kimenetét az audacitynek? pl: alsa,oss.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Sziasztok,
ÉSzrevettem hogy az audacity lejátszáskor, szerkesztéskor recsegõ hangot ad ki. A kiment /dev/dsp-re van állítva, valakinek csinált már ilyet ?
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Szia!
Nekem teljesen normálisan megy, szoktam is használni multi-trackingos felvételekre. Valahogy jobban kézreáll, mint az Ardour :)
Üdv,
Laja
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni