Ismerős véleménye az Inkscape-ről

„Első 5 percben majdnem lebokszoltam a monitort, 15 perc után barátok lettünk és 2 óra alatt megtanultam használni.
Jó ez a linuxos progi.”

Hozzászólások

Egyik kedvenc tool-om. Például milyen jó az már hogy össze groupolt objektumokra ráhúzható a blur, így ha megduplázol egy bonyolult csoportot, majd az alsót bemosod a blur-rel, akkor egy érdekes és hatásos árnyékot kapsz egyszerűen.

Corel-ban például annó nem lehetett effekteket rakni csoportosított objektumokra. Érthető is valahol, mert struktúráltabb és több mindent tud. Na de akkor is...! ;)

Ebben az a vicces, hogy még sohasem használtam. A kérdés úgy intéződött hozzám, hogy van-e valami vektorgrafikus szerkesztő program Linuxra, mire mondtam, hogy úgy tudom, az Inkscape az. Azt magam sem tudtam, hogy az idézetben szereplően kellemes a tanulási görbéje. :)

tr '[:lower:]' '[:upper:]' <<<locsemege
LOCSEMEGE