Adott fent combó. A GTX480 csak renderelésre lenne használva a GTX260 pedig többnyire a megjelnítésre néha egy kis játékra.
A kérdés az, hogy a táp mennyire bírja el ezt a mutatványt. A specifikációk és az általam olvasott tesztek alapján elvileg járható de azért ott virít a zabszem.
A két kártya soha nem lenne egyszerre terhelve kérdés, hogy bekapcsoláskor mennyire terheli meg a tápot. A nagyobbik a táp PCI-e csatlakozoóin kapná az áramot a kissebbik molexről átalakítva. Kíváncsi lennék a meglátásaitokra.
- 5269 megtekintés
Hozzászólások
Semennyire nem terheli bekapcsoláskor, mivel 2D módban kapcsolnak be a kártyák. Átlagos desktop gép komponensek esetén ezen nem kell filozófálni 620W-os táppal.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
http://www.coolermaster.outervision.com/
http://www.bequiet.com/en/psucalculator/expert
Minden az többi részegségtől (is) függ, mint CPU,RAM,HDD(k), stb-stb..
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Köszi. Ez a PSU kalkulátor kényelmes. Az össz terhelést eddig is ki tudtam matekolni de itt kicsit mások a terhelések. Ha renderelek akkor a kicsi csak 2D-ben dolgozik, ha játszom akkor meg csak alaphangon ketyeg a nagyobbik.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Kalkulátorral ki tudod szamítani hogy maxon mennyi kellhet, és ráhagyást is érdemes hagyni, mert nem lesz túl hosszú életű az a táp ami a határon táncol.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Miért nem elég a GTX480 egymaga? (Kíváncsiságból kérdezem.)
:)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Interaktív render motor és a gui laggol ha renderelsz a jelenettől függően akár 1-2mp is lehet a lemaradás mire a megjelenítés utoléri amit csinálok. Azóta találtam egy GT240-et a fiók alján azzal megy rendesen és még játszani is lehet. A kérdést is azért tettem fel mert az esetemben a teljes psu teljesítményt közel sem használja a gépben lévő többi hw csak indításkor midkét kártya lecsekkolja a tápellátást és abban nem voltam biztos, hogy ilyenkor nem tépi e meg egy kis időre fullon a tápot.
Itt 8 GPU fut: http://www.youtube.com/watch?v=og65VflB4-Y
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Bámulatos hol tart már a tudomány :D
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni