ingyenes mail

tudtok ajánlani olyan ingyenes e-mail szolgáltatót, amivel secure smtp-t lehet használni küldésre? [nem gmail, mivel nincs kedvem elb*szni telefonszámot ilyesmire]

cél: különböző openwrt-s routerekről napi 10-20 mail küldése [ssmtp beállít, stb..]

egyszerű kérdésnek tűnik, de olyanoktól várnék választ, akik tapasztaltak ilyen ügyben [nem hiába].

Hozzászólások

$ISP?

Nem biztos, hogy opcio persze. De pl t-online-nal van STARTTLS.

--
|8]

Sajnos nem tudok ingyeneset, de egy pár ezer forintos vps-sel magadnak is meg tudod csinálni egy http://www.startssl.com/ ingyenes tanúsítvánnyal, feltéve ha zavar az önhitelesítés. Ha pedig az a pár ezer is zavar, akkor dinamikus tartományban csinálsz pl. otthon egy szervert, ameddig titkosított tls-sel el tudsz menni, onnan meg smart hostolsz az ISP-dhez. (Bár itt is szerepet játszik maga az ISP...)

Ez egész jó ár egy élő telefonszám adatbázisért. :)

Amúgy én Gmailre be sem szoktam lépni, nekem nincs szükségem rá.
Ha nagyon akarom, küldök magamnak e-mailen értesítőt az eseményekről, azt úgyis nézegetem (bár időzítve nem szokott előfordulni, csak ha gép szól, hogy történés van). :)