Folytatas 1.:
Vannak plasmoidok, amik sajnos elhasalnak. Ilyen pl. a 3d-s foldgomb, pedig nagyon funky lehet :)
Jol mukodik viszont a digitalis ora is, bar beallitani meg ezen se sok mindent lehet.
Folytatas 2.:
Egy masik hasznos widget lenne az un "Device Notifier". Ennek ay lenne a feladata, hogy mikozben az asztalon csucsul, es bedugsz vmi eszkozt a gepbe, pl. egy USB-s webkamerat, vagy egy pendrive-ot, akkor felvisit, hogy a gep felfedezte, es megorvendett neki. Na, hat ez tenyleg faja, csak nem muxik, mert en pl. az MP3 lejatszomat dugtam ra a gepre, es igaz, hogy syepen fel is ismerte, de vmi miatt elugrott a helyerol, es ezert elso alkalommal semmit se lattam belole, *kifele" ugrott felfele, majd legkozelebb fifikas voltam, lejjebb, tettem, de akkor meg miutan rakattintottam, a felajanlott opciok kozott, hogy mi is tortenjen most, az egyetlen valaszthato opcio a "Do nothing" volt :F Na, akkor do nothing, erre kilepett a kis plazmoid :F
Folytatas 3.:
A compositing, amit annyira varok, meg mindig nem muxik :( Sehogyse tudom beuzemelni. Pedig atirtam az Xorg confot, felraktam az nvidia drivert, minden kutyafulet megcsinaltam, es nem, nem, nem, nem, :(
Folytatas 4.:
Hat... feladtam. Sajnos ez meg mindig egy *kalap szar*, roppantul bugos az egesz. De lesz ez jobb is, en remenykedem. :)
Amugy jol erszorakoztam a dologgal :) Nem volt rossz moke, hogy amikor elfogyott a RAM-ban a hely, akkor felmountoltam a vinyot, es oda symlinkeltem dolgokat, hogy legyen hely, ahova telepitgetek :)
- akion blogja
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
- 1367 megtekintés
Hozzászólások
Link?
Software is like sex, it's better with a penguin. :D (r)(tm)(c)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
http://pkg-kde.alioth.debian.org/kde4livecd.html
Benne van a hivatalos bejelentésben :P
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Mi is kiprobaltuk a kolegakkal tegnap delutan. Egy Fujitsu laptopon ATI X700 al a kdm sem jott be, az Asus Geforceval mar elindult. Jobban nem masztunk bele csak nezelodtunk. A velemenyem hogy nagyon bugos de jonak tunik. A bug meg accepted hiszen beta.
--
The worst or stupidest ideas are always the most popular.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni