Milyen tartalmakat tilos a HUP-on megjelentetnie a felhasználóknak?

Fórumok

Az ugye egy dolog, hogy a tulajdonos trey minek nem örülne, ami engem érdekel az, hogy a törvényeink szerint, milyen tartalmakat nem szabad megjelentetni egy ilyen fórumon? 

Hozzászólások

neked semijet :)

"Normális ember már nem kommentel sehol." (c) Poli

Szerintem most nem volt bunkó.

Ezzel szemben - bár lehet, hogy előítéletes vagyok -, a témaindítás bennem kelt némi ellenérzést.
Adott egy alapvetően szakmai fórum, ami windowsostul és politikástul is még mindig egy kellemes hely. Itt aztán tényleg nem sok szabály van. Minimális kulturális nívót elég megütni.
Mit kell itt kekeckedni, feszkót kelteni, törvényeket lobogtatni?
Van olyan az életben, amikor az ember érzi, hogy adott környezet nem éppen az ő világa. (Mint pl. nekem a diszkó.) Ilyenkor elhúz az ember a faszba' oszt jónapot.

Feladtad a 3 pontost, le fogják ütni. Sértődés lesz a vége. :-(

“The basic tool for the manipulation of reality is the manipulation of words. If you can control the meaning of words, you can control the people who must use them.”

― Philip K. Dick

Egy balfasz éppen azt ecsetelte a minap, hogy szerint nem, mert ő nem tudott regisztrálni, whatever .... Szerintem nem túl magas a léc, de hát valahol meg kellett húzni a határt. Aki azt nem tudja megugrani, az tényleg jobb, ha kívül van. Így is felmerül a gyanú, hogy vannak itt olyanok is, akik segítséget kértek a regisztráláshoz vagy még akkor jöttek, amikor nem volt semmi feltétel :D

trey @ gépház

Semmiképpen ne ossz meg hiteles forrásból származó információkat, azzal rontanád az élmény faktort!