Net és TV Törökbálinton

Sziasztok

Úgy látom hogy Törökbálinton csak T-van. Náluk csak IPTV-re van lehetőség? Igazából DVB-C/T/S szolgáltatás érdekelne TV terén, és normális NET, ebből következőik hogy Upcdirect és Digi is érdekes lehet, nem szükséges hogy a 2 szolgáltatás egy szolgáltatótól jöjjön, sőt ha jól tudom ahol T ad ott a partnerei is adhatnak (ADSL).

Esetleg ha valaki Törökbálinti vagy ismeri a szolgáltatások háttereit örömmel venném a tapasztalatokat.

Hozzászólások

A Telekom optikai hálózata felett csak IPTV és IP telefon van... de, legalább az optikai hálózat (GPON) frankó.

A T nekem sem szerelmem, de a GPON-ban pont az a pláne, hogy egyszer bekötik, aztán megy. Nekem 8 éve van GPON, azóta nem kellett beszélnem az ügyfélszolgálattal.

TV előfizetésem 10+ éve nincs, ahhoz nem tudok hozzászólni. (Néhány kedvenc jutúb influencerem annyi tartalmat készít, hogy még azokat sincs időm mind megnézni.)