Hozzászólások
Nemtud valaki egy olyan megoldást, hogy egyszerűsítve vegyek fel felhasználókat? (500)Sőt ezt két serveren kellene, és mina a ketőn ugyanazok a felhasználók lenének. Az egyik serveren még egy samba is fut és nemakarom még külön a sambába is külön felvenni.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
[quote:f6668557cf="orkenyi"]Nemtud valaki egy olyan megoldást, hogy egyszerűsítve vegyek fel felhasználókat? (500)Sőt ezt két serveren kellene, és mina a ketőn ugyanazok a felhasználók lenének. Az egyik serveren még egy samba is fut és nemakarom még külön a sambába is külön felvenni.
tárold a felhasználóidat ldap-ban.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
[quote:75d5537deb="orkenyi"]Nemtud valaki egy olyan megoldást, hogy egyszerűsítve vegyek fel felhasználókat? (500)Sőt ezt két serveren kellene, és mina a ketőn ugyanazok a felhasználók lenének. Az egyik serveren még egy samba is fut és nemakarom még külön a sambába is külön felvenni.
LDAP, NIS+
Bar ha uj rendszert alakitasz ki akkor inkabb LDAP.
Vannak jo howtok a temaban, keresgelj.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni