domain hosting szolgáltatót keresek - kifejezetten stabil email szolgáltatással

Kedves hosting szakik!

Szabad domain nevet szeretnék regisztráltatni egy ügyvéd ügyfelem számára - rém fontos
a pöpec mail szolgáltatás, mert Win7 alatt az MS Outlook 0-24 órában fut előtte, a fél
életét a mail küldés/fogadás veszi el... (szoktatom át Thunderbirdre, kevés sikerrel)
A jelenlegi hosting gyengélkedik, és telefonos supportja sincsen.
Amit szeretnék:
- webmail (roundcube, horde, zarafa, stb - akármi jó)
- IMAP minimum 2 GB tárterülettel
- szokásos FTP/PHP/MySQL egy sima wordpress/drupal weboldalnak
- SPAM szűrés nem elsődleges (persze jó, ha paraméterezhető) mert inkább kapjon naponta 8 viagra reklámot,
minthogy egyszer ne kapjon meg ügyfelétől emailt.
- és ami a kritikus opció: vagy napi jelentés tetszőleges email címre vagy egy kattintással elérhető log
a teljes email forgalomról, headerekkel, mindennel - gyakorlatilag olyan szolgáltatót keresek, aki egyértelműen
fel tudja mutatni, hogy pl. 2015. aug 15-én 16 óra 30 perckor biztosan nem jött email az ügyvéd számára, bármennyire
állítja az ő saját ügyfele, hogy márpedig elküldte a mailt, mert neki benne van az elküldött elemek mappában... :(

Tud valaki ajánlani ilyen szuper hostingot?

Hozzászólások

Az utolsó pontot nemnagyon fogják neked sehol sem adni, bár végülis írható script, de az exim lognak nem biztos, hogy örül mindenki. Kérésre jó eséllyel utána néznek. Nekünk van néhány ügyvéd és ügyvédi iroda ügyfelünk, de nagyon kevés az olyan eset, amikor email issue van, igazából nem is emlékszem mikor volt utoljára.

Ha gondolod írj privátot és kitalálunk valamit.

Csatlakozom az előző hozzászólóhoz, több ezer mailbox van nálunk, s nagyon ritkán kérnek dumpot a mail log-ról, de ha kell kikeressük nekik a kért részt s átküldjük.
De hogy erről napi szintű e-mail menjen, nem látom sok értelmét.
Ha gond/kérdés van állunk rendelkezésre.

Dobj privátot s megbeszéljük.

+1: részben más szempontok miatt, de nálam ez lett a vége (jó régen, akkor még BPOS néven pörgött).

Ráadásul ha az Outlook-ot szereti az ügyfél, akkor O365-tel mindent ment a szerver (kontaktok, jegyzetek, naptár, feladatok stb.), ami jó tud lenni.
--
http://naszta.hu