Keresek valakit aki tudna segíteni egy letöltésben MSDN-ről. Természetesen csak az iso kellene. Kódom van, de az eredeti lemez eltűnt.
Magyar Windows XP Professional SP3-al 32bit
Elvileg ez a kódja: x14-80456
Mindenféle letöltős oldalak tele vannak VL-es változattal, de nekem nem az kell, hanem OEM-hez kellene.
Aki tudna segíteni ennek a fájlnak a megszerzésében, küldjön üzenetet, és mailban egyeztetjük hova lehetne feltölteni.
- 4035 megtekintés
Hozzászólások
A legkozelebbi, amit latok:
en_windows_xp_professional_with_service_pack_3_x86_cd_x14-80428.iso
Windows XP Professional with Service Pack 3 (x86) - CD (English)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Én ezt találtam, ha nincs a listában angol nyelv, csak magyar. Az MSDN letöltés oldalán találtam.
hu_windows_xp_professional_with_service_pack_3_x86_cd_x14-80456.iso
Csak én nem tudom letölteni. Ebben kellene a segítség.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
SP3-mal
t
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
A hétvégén volt szerencsém egy XP-t telepíteni SP2-es kitből. Sajnos nem saját magam szórakoztatására, pedig egy retró gép is be van tervezve. Ezt a következő százévben igyekszem majd elkerülni, illetve tűzzel-vassal írtani az XP-t ahol csak lehet.
Felteszi ugye az ember az XP-t. Meg utána az SP3-at, mert az jó. De az Update még mindíg nem megy, mert SP3 után kell neki még egy "patch" amit úgy kell levadászni az MS oldalairól mert nem reklámozza senki (nem, a kedves FixIt nem talál semmit). Utána még eltart pár órát (sacc per kábé több mint 8) míg minden frissítés (vagy 6-7 részben) lecsorog és feltelepül.
Persze aki ebből akar karriert kovácsolni majd azt mondja hogy nLite meg társai... Szerintem sz*pjon vele akinek nincs más dolga.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni