HP 6710b sata driver floppy nélkül?

Hali,
a kérdésem az lenne, hogy nevezett laptopra hogyan lehet XP-t telepíteni, hiszen amikor a nem támogatott hardverelemekhez kéri, hogy nyomjak F6-ot, és tegyem be a floppyt, akkor ugye nem tudom a CD olvasó helyére betenni. Persze az USB-s floppy megoldás, de ha nekem ilyen nincs? Akkor miként lehet a telepítést megejteni?
üdv,
visit

Hozzászólások

Szia!
Erről annakidején csináltam egy howto-t.
It doesn't matter if you like my song as long as you can hear me sing

- kapcsold ki a natív SATA HDD supportot a biosban, telepítsd fel a wint, majd pakold fel a szükséges drivert, installáld, kapcsold vissza

VAGY

- patkold meg a win telepítőt pl az nlite nevű programmal (már eléggé userfriendly, szóval nem mennék bele részletesen), és így már nem fogja kérni a drivert, mert megtalálja a cd-n.

Amúgy az első verzió egyrészt fent van a hp honlapján (bár kétségtelen, hogy kell picit bogarászni), a második pedig netszerte minden fórumban kb 3x...szóval a gugli biztos ad az én válaszomnál szájbarágósabbat.

Köszönöm, kipróbálom a tippjeiteket.
üdv,
visit