Suzuki Liana - Jo auto

Volt. Tegnap este Apámnak nekimentek egy zalaegerszegi keresztezodesben.O a vedett savab ment 80-al, a vetkes autos pedig stop tabla mellett egyszeruen belehajtott, balrol. A kocsink eloszor egy dombnak csapodott, majd onnan a vizelvezeto arokba borult, a bal oldalara. Apamnak hal'Isten semmi baja se lett egy-ket karcolas, megvedte az auto.
A kocsi totalkaros lett.
Ebben a honapban mar ket rokonomat temettuk el, autobaleset miatt, hasonlo okbol. Nagyon nem hianyzott volna egy harmadik.
Mindenkinek, aki szeret gyorshajtani, uzenem, hogy a tetves kurva anyjat.

Hozzászólások

Én édesapámnak is nekiment oldaról egy autó nemrék, fatr árokba, és ott 1 baton fogta meg. kocsi totálkár, fater megúszta minden baj nélkül. Suzuki Swift (új fajta) volt.
---
Reactor error - core dumped!

Nálunk volt régen kenyérvágó gép.
Amikor két hónapon belül súlyosan össezvágta magát vele apámon kívül az egész család (Először anyám nagyon csúnyán, aztán bátyám könnyebben aztán nekem is sikerült könnyebben és végül a Bécsből nálunk vendégeskedő nővéremnek is összejött) akkor közös elhatározás alapján kidobtuk, és késsel vágunk kenyeret azóta is.

Bicikli?

__________________________________________________________________
Dúdold ezt a dalt, és aki gyűlöl majd érte, az lesz a bosszú népe.

Apám 53 eves, mindket csipojet es terdet mutottek, "mozgaskorlatozott". Tanar, Édesanyám is, szal nem igazan vet fel minket a penz, es ez az egy autonk volt, jo kerdes, hogyan lesz uj.
Ertekelem a cinizmust, de most nem talalt.

Miert kell felvagni azt a kenyeret? Turmixolni is lehet a fozelekkel, meg a hussal egyutt. Max egy kanal kell hozza, es azzal meg se vagod magad.

-------------------------------------

|^^^^^^^^^^^^^^^| ||
|...BEER TRUCK..........| ||'|";, ___.
|_..._..._______===|=||_|__|......, ] -
"(@)'(@)"""**|(@)(@)*** **''(@)

Nem cinizmusnak szántam, ha így érződött neharagudj, csupán felvetettem az alternatíva lehetőségét, ami olvasva a kommenteket több sebből vérzik, úgyhogy azthiszem hagyjuk is.

Csak annyit tudok mondani: kitartas.

Amúgy érdekes szuzuki szezon van, a fent említett nővérem kb egy hónapja balesetezett, nem tudom a pontos körülményeket minthogy Bécsben történt, de ahogy hallottam ő akart balra kanyarodni, és egy megk.jelz. nélküli 80al menő rendőrautó belerohant oldalról, az egy 2-3éves wagonr volt, a farába kapta és totálkáros is lett (az alváz csúnyán elmászott és deformálódott) nekik(barátnőjével mentek) hál' istenenk semmi bajuk.
Belegondolni is borzasztó hogy mi lett volna ha mondjuk a kisunokaöcsém (3éves) pont az autóban van (hátul, gyerekülés). Basszameg.

__________________________________________________________________
Dúdold ezt a dalt, és aki gyűlöl majd érte, az lesz a bosszú népe.

én (idén még nem nagyon, nem volt időm) 1-2x biciklizem főút mentén... (3-as út) és életveszély... 1000x veszélyesebb mint autóban. ott megvéd a kaszni a gyökerektől valamelyest. és nagyobb a tömege is, nem repülsz 200m-t...

inkább a benzin árát kéne az egekbe felnyomni, hogy az autózás luxus legyen. akkor is javarészt gyökerek autóznának, életveszélyesen, de számban kevesebben lennének.

---
Reactor error - core dumped!

Csatlakozom - bizony, ennyi őrült mellett biciklivel közlekedni nem csak a piszkos levegő miatt veszélyes.
Ám benzin ára felmegy magától is az egekbe, és nem fogja megoldani a dolgot.

Inkább úgy kellene megbüntetni a vadállatokat, hogy csak úgy nyögjenek belé (pl. letöltendő szabadságvesztés, jogosítvány végleges bevonása stb., nem csak irgum-burgum).

Nekünk egy ismerősünk sérült súlyosan egy balesetben, mert vmi részeg barom szemből az autójuknak ütközött. A helyszínelésnél a rendőrök nem találtak féknyomot, ehhez képest még csak a jogosítványát sem vonták be annak az őrültnek!

"inkább a benzin árát kéne az egekbe felnyomni, hogy az autózás luxus legyen."

Ezzel abszolút nem értek egyet. A legveszélyesebbek apuci mercijével vagánykodnak. Azok, akik éppen-éppen össze tudták kaparni a pénzt egy Suzukira például, azok vigyáznak is rá meg magukra.

Az én véleményem az, hogy a rendőrségnek nem az átlagembereket kellene feleslegesen zaklatniuk, hanem az őrültekre figyelni.

Két napja láttam egy nagyon tipikus esetet. Főúton ment egy állat, gyakorlatilag szlalomozott a többiek között, ő is dudált meg rá is hárman négyen. Az ötödik, ami mellett elment, rendőrautó volt. De az békésen lekanyarodott valami kis utcába. Talán kenyeret kellett venni, vagy nem tudom.

Elszalad veletek a szeker. Nem buntetni kell. Ha vkinek meghal valakije, akkor mar felesleges buntetni. Ha nekem meghalna valakim, gecire nem erdekelne, mennyire buntettek meg a masikat, az mar nem hozza vissza a halott embert.
A prevencio sokkal fontosabb. Miert kell egyaltalan gyorsan menni, miert nem nez korbe?

-------------------------------------

|^^^^^^^^^^^^^^^| ||
|...BEER TRUCK..........| ||'|";, ___.
|_..._..._______===|=||_|__|......, ] -
"(@)'(@)"""**|(@)(@)*** **''(@)

épp ezért javaslom a benzinár emelését az egekbe. aki apcui mercijéval megy, az ígyis-úgyis veszélyes lesz, de a többi közveszélyes alak akkor nem garázdálkodna. amúgy igaziből szoros kontroll kéne (nem megvestegetenfdő yardokkal hanem komoly szgépes infrastrukúrával, autókban tacyméterhez hasonló cuccal, meg chipkártyás jogsi-forgalmi-slusszkulcs indító kombóval...)
---
Reactor error - core dumped!

benzin kutad van otthon? ha emelik az uzemanyagok arat akkor ismet varhato a haromhatvanas kenyer amit en nem szeretnek. foleg azert sem mert ha a termelok atalnak a gazdasagtalan etkezesi gabonakrol a gazdasagos biouzemanyag alapanyagok termesztesere akkor ragcsalhatjuk az asztal sarkat meg a kuszobot

udv Zoli

kifogyni nem fog teljesen csak nagyobb melysegbol/nehezebb korulmenyek kozott kell felhozni olyan helyekrol ahol ma meg gazdasagtalannak szamit. 2x-es nyersanyagarak mellett mar gazdasagosak lesznek. nem veletlenul talaltak most delmagyarorszagon foldgazmezoket

udv Zoli

nem lehet a végtelenségig kitermelni. egy idő múlva nem lehet kitermelni. mert ha a mező apad, (tenger) víz lepumpálásával csinálnak pl nyomást, hogy feljöjjös az olaj, de az keveredik valamelyest, és egy idő után használhatatlanná teszi a mezőt... nem lehet a végtelenségig kitermeli. (persze még van 1 kis idő, hogy élvezkedjünk az olajon, még lehet (eddig) nem "gazdaságos" (és ezután sem, összességében, a Földet és a lakót tekintve) módzserekkel kitermelni. nekünk mindenképp reszeltek, csak a profit fontos...
---
Reactor error - core dumped!

Valahol olvastam, hogy a közlekedés biztonságossá tételére terveznek egy olyan rendszert ahhol az autók lényegében egy hálózatba vannak kötve az egymáshoz közeli autók figyelik a többiek minden paraméterét és ha baj készül akkor beavatkoznak.

Az is egy megoldas, hogy csak ajanlott sebesseg van, es nem korlatozas. Te dontheted el, hogy milyen sebesseggel is szeretnel haladni, viszont, ha baleset van, es te benne vagy, es tortenetesen az ajanlott sebesseget tullepted, akarmi van te vagy a hibas. Mivel lenyegesebb tobbszor van az, hogy a gyorshajto a tenylegesen felelos, igy biztosan kapna buntetest, es nem csak nyammognanak a rendorok.
---
http://metalmano.halas.hu

Ma gondoltam Rád, akion, meg erre a topikra.

Egy úttesten mentem át, 6 sávos, középen két villamossín. Léptem volna a sínre (zöld volt, meg zebra) és zummm, elém vágott egy ezüstszínű kocsi (BMW? Merci?), teljesen lefagytam.

1 lépésen múlt.

Ezúton üzenném az illetőnek, hogy rohadjon meg.

Mondjuk én ettől függetlenül a veszélytelen, DE szabálytalan autósokat igyekszem "nevelni" :D

Ha nekem van zöld, akkor aki rákanyarodik a zebrára, az mehet a francba, én elélépek. Persze csak akkor, ha látom, hogy nem felelőtlen állat, aki simán elütne, hanem olyan "Áh, úgyse látja senki"-jellegű. :-)

Az volt szép még múltkor, hogy kis fiatal csajszi telefonált és nem ért rá arra figyelni, hogy belehajt a sok gyalogosba a zebrán.

Sok a hülye autós ...