"Bill Gates osztogatja a pénzét", ez kész!

Fórumok

Eszem megáll, h ilyennel bombáznak iwiw-en. Hogy az msn-es pillangó szállna a s3ggébe bele annak, aki ezeket küldözgeti....

"Szép napot Mindenkinek!

Normál esetben nem küldök tovább ilyen üzeneteket - de ez a levél egy nagyon jó baráttól jött aki ügyvédnő - ám, ez egy nagyon jó lehetőségnek tűnik.

Ha ő azt mondja nekem, hogy ez működik, akkor valószínűleg működik is! Mindenesetre nem veszt vele az ember semmit!

A következőket mesélte el nekem:

Ügyvédnő vagyok és ismerem a törvényt. Ez tény. Ne csapjátok be magatokat!

Az AOL és az INTEL tartja magát az ígéretéhez a bíróságtól és a milliós nagyságrendű követelésektől való félelme miatt, ahogy ezt a Pepsi Cola megcsinálta a General Electric-kel.

Kedves Barátaim!

Ne tartsátok ezt egy buta viccnek, Bill Gates most osztja szét jövedelmét. Ha most nem reagáltok rá, később megbánhatjátok. A WINDOWS még mindig a leggyakrabban használt program. A MICROSOFT és az AOL kísérleteznek ezzel az e-mail-en keresztül elküldött szöveggel (E-mail Beta Test).

Ha elkülditek ezt az e-mailt a barátaitoknak akkor a MICROSOFT két hétig követi a nyomotokat. Minden egyes személyéert aki ezt az e-mailt elküldi, 245 EUR-ot fizet.

A MICROSOFT - minden egyes személyért akinek elküldtétek és ő továbbküldte 243 EUR-ot, a harmadik személyért aki megkapta 241 EUR-ot - fizet.

Két hét után a MICROSOFT küld Nektek egy levelet, amelyben kéri a postai címetek megerősítését és küld egy csekket.

Üdvözlettel:

Vineter Márton

5700 Gyula, Kenyérsütő u. 33/a.

Magyarország

Én ezt csalásnak tartottam, de két héttel később - miután ezt a levelet megkaptam és továbbküldtem - a MICROSOFT kérte tőlem a címem, és kaptam egy csekket 24.800 EUR-ról. Válaszoljatok, mielőtt vége a tesztnek ! Ha valakinek megadatik ez a lehetőség, élnie kell - érdemes - vele.

Bill Gates számára ez a kiadás csupán csak reklámköltség.

Küldjétek tovább ezt az e-mailt annyi embernek és barátnak, amennyinek csak tudjátok!

Ne segédkeznénk az e-mail továbbításában, ha nem lenne nekünk is érdekünk? Legalább 1.000 EUR-ot kell, hogy kapjatok.

Az apám egyik ismerőse részt vett ebben továbbküldős játékban, néhány hónappal ezelőtt. Amikor legutóbb meglátogattam, mutatott nekem egy csekket. Az összes 4324,44 EUT-ot tett ki! Patrícia néni - egy jóbarátom nagynénje - az Intelnek dolgozik és nemrég kapott egy csekket 4543,23 EUR-ról a levél továbbításáért.

Ahogy mondtam, ismerem a törvényt és az is igaz, hogy az Intel és az AOL éppen egy fúzión tárgyalnak, hogy a világ legnagyobb ajánlattevőjévé váljanak. Ezért végzik ezt a tesztet, hogy kiválasszák a legtöbbett használt programot és meggyőzödjenek annak a felhasználásáról. Nekik az az érdekük, hogy ezt válasszák"

Hozzászólások

ilyet már kaptam én is iwiwen meg myvipen is.
Mellesleg elvileg Vineter Márton

5700 Gyula, Kenyérsütő u. 33/a.

Valós személy és nem más mint vízvezetékszerelő szakember:))))
És az emberek persze beveszik hogy lessz csomó pénzük ebből és kaptam ilyen heti 100 ilyen hülyeségeket:(

Legalább is google szerint:
vízszerelés, vízvezetékszerelés Magyarországon!Radnóti Béla 5700 Gyula, Eötvös utca 4. (66)361 315 ... Vineter Márton 5700 Gyula, Kenyérsütő utca 33/a. (66)362 638
www.cegszemle.hu/!hu-v/vizszereles/vizszereles.pht

Hát ja szerintem nem tud róla:)

Kicsit több mint két éve kaptam meg ezt először, és azóta számtalansor...
A kicsit több mint két éve onnan derült ki számomra, hogy az első a "humor" mappában landolt és még mindíg megvan :S ...
KoviX

De ha jól emlékszem kaptam valami Microsoft Béta email tesztelő ízét, szóval követi ahogy el küldöd sok sok embernek a mail szerint, és azt küldözgették myvipen, és utánna kapsz sok sok pézt...:)))
Így lehetne Mikrofos Béta Myvip küldözgető ízé:D
Na jó pár embertől kaptam nem gáz, de hogy infós havertól is aki infót tanul utcsó évében és elhisz ilyen baromságot az már gázos:(((

-Nagy az isten állatkerje...
-"Csak 2 dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az előbbiben nem vagyok biztos." - Einstein
-LOL

"If you must mount the gallows, give a jest to the crowd, a coin to the hangman, and make the drop with a smile on your lips" The Wheel of Time series

höhöhöhö. most én veszem ki rosszul vagy az úgyvédNŐ, a Márton?
jó kis mellékállás vízvezetékszerelőként.
Erről ő is tud?

Németh Ákos [sokahtemen]

Mondom én már olvastam ilyen Microsoft Corpotation email követő béta ízéről is:))))
Beleintergálják vagy bele include olják az üzenetbe értedXDDD

Microsoft/AOL E-Mail Tracking
Is Bill really that anxious to part with his fortune

Hucksters are at it again; instead of potentially life-threatening Nigerian 419 scams disguised as money-laundering schemes, this one promises generous payments from Bill Gates, Microsoft, and AOL. All you have to do to is forward an email, sit back and collect a couple hundred bucks per email address - NOT!
According to the bogus email, these corporate giants are conducting an "e-mail beta test" to ensure that "Internet Explorer remains the most widely used program." Supposedly you will be paid up to $245 per email address to which you forward, with pyramid payouts that continue to provide additional income each time the forwarded email is forwarded. There's even a personal note at the bottom promising "You are bound to get at least US$10,000.00."

Actually, all you will get is a sore trigger finger from pressing the Forward button and quite possibly return email from conscientous friends urging you to visit the Hoax Encyclopedia before acting on info found in an email.

Though the hoax has achieved enough spread to indicate many find it believable, it is not only holding out false promises but, worse, it's not even original. Instead, the hoax is a knock-off of an older hoax known as the Bill Gates email tracking hoax.

Ja, ő a Marci néni, Hevesről.

Nekem amúgy azok a mélek tetszenek, amikben aranyosan mintha mellépostázna a csajszi, küld egy érzelmekkel túlfűtött szexi levelet, mellékesen az oldal címével, ami a beetetés:

"Szia Baby,

Sikerult az erettsegi, minden rendben ment!

Talaltam egy tok jo letoltos oldalt!

http://toy.freebase.heee

Millio Cuppika, este gyere"

Persze a m@rha véletlenül a címzetthez írta a 800 mélcímet...

(Vagy a most menő terror az olimpián + osama + Anjelina(!) Jolie XXX Video Free és társai + a smiley dömping.)

Ezekben legalább van ötlet! :)

Csalsz mi?
Kirakod egy nagy latogatottsagu portalra, hogy aztan te kapjal zsiros EUT-okat. Na szepen vagyunk. Elhalaszod kis emberek elol a nagy penz lehetoseget.

nothing saves you from being a retard.

Ez már jópár éve kering a neten.
Néha felkapják az Xpango-val meg a többbi sz*rral együtt.

Bye Bye Nyuszifül

Bocs, én is kaptam ilyesmit, de most nem érek rá hosszabb hsz-t írni. Épp számolom a zsét...

A jó múltkor (még Compuserve előtt) vettem egy 33k-s modemet, és letöltöttem a miskolci egyetem BBS-éről a MEK internet kalauzt, már abban volt szó az ilyen lánclevelekről, csak akkor még agybajos kisfiú javára leveleztek az agybajos nagyfiúk.

Nem ez a szörnyű, hanem az, hogy ezeknek gépjárművezetői jogosítványuk is van, és nem csak itt, hanem az utakon is közlekednek.

ez még oké.
12 éves kis srác: nevelőapám tud összerakni minden procinál gyorsabb procit. Kiesik szemem, és kézzel? és elkezdi ja kézzel. Mondom aham...
tökjó:))))))))))
Az apukám egyik szobatársának a lányának a hugának az unokahugának a sógórnőjének a nagyapjának az unokájának a szobatársának a fíútestvérének a bátyjának a haverjának az öccsének a haverjának a nővére , meg az Aolnál dolgozik, szóval közeli ismerős:)))))))

Tomcsi elmegy hátra sufniba összerakni első 12 magvas proct (Kalapáccsal satuval, harapófogóval, vasvillával ásóval. lánghegesztővel)..:))))

Küldd vissza ezt:

Fatima el Abdullah Omar Dzsihad Kalifa Hamasz Dzsamburi 14 éves szoke tosgyökeres stockholmi kislány többszörös áttételes anorákban szenved. Apukája, Björn Allah bin Vejnemöjnen egyezséget kötött a Világkereskedelmi Kamarával, hogy ha valaki elolvassa ezt az e-mailt és nem törli ki, hanem kinyomtatja és zöld szövegkiemelo filccel megjelöli a szövegben szereplo összes olyan határozatlan nevelot, amely jambikus pentameterben íródott és fonévi igenév elott áll, és ezen kinyomtatott példány felmutatása mellett az ácsi ABC-ben három darab vajaszsemlét vásárol, akkor az egyik zsemle árát a Világkereskedelmi Kamara arra fogja fordítani, hogy minden - tavaszi napéjegyenloségtöl számított elso holdtölte után született - vörösharántcsíkos kiscica fényképét elküldi Fatimának, ezzel járulva hozzá hogy a kislány megnyerhesse az iskolai papírgyujtoversenyt.

HA VAN SZÍVED, NEM TÖRLÖD KI EZT AZ E-MAILT, HANEM

TOVÁBBKÜLDÖD LEGALÁBB HARMINCNÉGY BARÁTODNAK! ! !