Karacsonyi vasarlasi 'elmenyek'

Vettem az asszonynak egy iPod-ot az Andrassy uton, de mivel nem volt mar naluk hozza valo zokni, igy felhivtam a Felsoerdosor utcaban levo Apple szakuzletet. Mondtak, hogy van persze, ezerparszaz forint. Felretetettem egyet, megkerdeztem meddig vannak nyitva (23-an 5-ig - fair enough). 5 elott 1-2 perccel mar le is parkoltam az utcaban annak rendje es modja szerint, de elfelejtettem a hazszamot, majd mire felhivtam oket mar 5 ora volt. Kozolte velem az uriember, hogy mar csak az uj evben fognak tudni kiszolgalni, mert bezartak. Gondoltam 5:00, en is sietnek a helyukben, de 1 perc alatt elintezzuk, engedjenek mar be. Kozolte, hogy mar 'eljottunk az uzletbol, nincs ott senki', visszajonni nyilvan nem fognak. Ez eleg korrekt, nem? Karacsony elotti domping, felretett aru, par oraval elotte kiadott nyitvatartasi rend, es ennek ellenere bezar, hazamegy. Tudom, tudom, ez egy ezerparszaz forintos kis cumo lett volna, de nekem fontos, es a kisujjamat sem mernem ratenni, hogyha magat az 50e forintos eszkozt akartam volna naluk venni, akkor sem zartak volna ugyanigy ram a boltot. Sebaj, azt hiszem van meg egy par bolt, ahol szivesen kiszolgalnak.

Masnap 24-en Extreme Digital-ban sem ugraltak korbe a 70e forintomert, de ezt megadom nekik. 24-en valszeg en sem orultem volna, ha dolgoznom kell. De legalabb kiszolgatak!

Hozzászólások

FLAME ON
Az ED-ben máskor sem ugrának körül. Pláne, ha garanciális ügyintézésről van szó...
FLAME OFF

Nem tudom, keszpenzzel fizettem, de mintha lattam volna kartaleolvasot a penztarnal. Egyebkent ismerek meg olyan boltot (pl. Users), akik azt mondtak face-to-face, hogy nem hajlandok kifizetni helyettem a tranzakcio dijat, szoval a szomszedban egy Kaiser's, menjek vegyek fel penzt. Legalabb oszintek. :)

HWSW futnak erdekes topicok a kulonfele cegekrol. Erdemes atnyalazni egyszer :)

Az a baj, hogy nem tudni melyik alaptalan trollkodas, es melyik valoban megalapozott. Amilyen a mosdo, olyan a torulkozo alapon, ha valaki nagypofaval, faszkalap stilusban beronyol a boltba, troger modon szolgaljak ki, utana beirja egy ilyen forumba, hogy ez a bolt szar, az nem mervado. Persze a vevonek mindig igaza van, tudom. :)

Ez igaz teljesen.

Nekem pl.

Users-el van pozitiv tapasztalatom (tapvasarlas, visszahivas, kedvesek, segitokeszek voltak, kiderult hogy az eladonak is olyan van igy 1-2 kerdesre is valaszolt stb.)

Aztan Dohany Utcaban regebben Sigmaline neven futott, most asszem mar mas. Ott a monitorom vettem, telefonon megrendelve, meg aznap estefele lett is nekik (ez persze nem elvaras :P) az ur meg kiis cipelte nekem a taxiba :)

No eleg az ingyenreklambol :)