- Halcyonic Falcon X - zeneszerző, Epic Battle Fantasy sorozat
- Jimp - grafikus, Achievement Unlocked 3, This is the Only Level 3, Sushi Cat
- Nutcase Nightmare - grafikus, :The Game:, Gap Monsters
- Strat Kat - zeneszerző, Symphonic Tower Defence, Beat Hazard Ultra, Unplugged
- Kenney - grafikus/programozó, Armor Picross, Pico's School DX, Jack Russel
- Mindchamber - grafikus, Newgrounds Rumble, Madness Accelerant
Jelenleg a művészek minden felajánlásból 90%-ot, a két támogatott alapítvány, a Creative Commons és az Electronic Frontier Foundation pedig 10%-ot kap. Ezek az arányok később változtathatóak lesznek.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
- 2013 megtekintés
Hozzászólások
[off]
A narrator csavonak sizvesen fizetnek hogy soha tobbet ne narraljon. Hihetetlen irritalo stilussal tolja.
[/off]
Amugy erdekes probalkozas, kivancsi vagyok mekkora sikere lesz, hogy tenyleg szuksege van-e valakinek ezekre a cuccokra.
------------------
http://www.youtube.com/watch?v=xnJwT_30p6k
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Ha hobbiból játékot (akár 2d akár 3d) akar valaki fejleszteni, akkor baromi nehéz összeillő grafikát összekeresgélni, vagy használható zenét találni - feltéve, hogy be akarja tartani az ember a licenszeket. Ezen akár segíthet is az ilyesmi.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
szerintem is jó próbálkozás. a művészeti dolgoknak valahogy így kéne működni, hogy aránylag gyorsan bemenjen public domain alá.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Public domain 20 évvel ezelőtt volt divat. Sztem szar (a többi MIT-es licensszel együtt).
Vagy GPL-es licensszel terjeszted a cuccaidat és akkor védve vannak a szabadság jogai a stuffnak vagy kereskedelmi dolgot csinálsz és akkor házalsz a cuccokkal.
Szóval nem értek egyet a videóval. Mindennek megvan a maga helye.
--
GPLv3-as hozzászólás.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni