Mandrake 9.1 net resources

Fórumok

Mandrake 9.1 net resources

Hozzászólások

[quote:4b0ede2c23="Anonymous"]Ok már nekem is összejött, véletlenül kitöröltem az egyik cd-t a csomagkezelőböl és rosszul irtam vissza, és nem vettem észre és igy ezert nem sikerult update-elnie a source-r. Kössz a magyar mirrort, ki fogom probalni.



:)

van a mandrake-nek (urpmi) egy jo kis web-es urpmi.source beallito felulete, google-val eleg egyszeru megtalalni. szerintem probald ki.

Megprobláltam beállitani a Mandrake-nek hogy netről töltse le a csomagokat és ne kelljen állandóan a cd -t cserélgetni.

Software Sources Manager-be a következőket irtam
kapcsolat tipusa : ftp
neve: mindegy
URL: ftp://spirit.profinet.sk/mirrors/Mandrake/9.1/i586/Mandrake/RPMS/
relativ PATH: ../base/hdlist.cz

+meg adtam nek a proxy-t

csak annyit csinal hogy letolti a filet (kb17Mb)
aztan kiirja hogy nem sikerült az updateeles

Valakinek müködik a dolog vagy csak en szivok vele
Esszem vissza kerül a jo öreg woody.

Az volt a baja hogy szétnyirtam szegény és pont volt kéznél egy Mandrake hát kiprobáltam elég furcsa több év debian után hogy összevissza klikkelni kell , mit winfo$ban, majd ha lesz időm meg gyors net akkor jön woody

Ok már nekem is összejött, véletlenül kitöröltem az egyik cd-t a csomagkezelőböl és rosszul irtam vissza, és nem vettem észre és igy ezert nem sikerult update-elnie a source-r. Kössz a magyar mirrort, ki fogom probalni.

:)