uw-imapról cyrus-imapd-re migrálás

Fórumok

uw-imapról cyrus-imapd-re migrálás

Hozzászólások

Egy uw-imap-ot használó szervert kellene migrálni cyrus-imapd-re, jó sok (ldap-ban tárolt) felhasználóval.

A régi levelek elérésére nincs ötletem, pillanatnyilag csak az uw-imappal tudom elérni. Tehát ezeket is valahogy át kellene pakolni a cyrus-ba.

Ezt találtam: http://www.oreilly.com/catalog/mimap/chapter/ch09.html

A gond az az, hogy a következő sorokban található scriptekre nincs ötletem:
# bsd2cyrus users.txt > mailboxes.txt
# createfolders mailboxes.txt
# inboxfer users.txt
# folderxfer mailboxes.txt
# batchreconstruct users.txt

Nagyon úgy tűnik, hogy a könyvben definiáltak ezek.

Van valakinek ilyen tapasztalata, hogy hogyan lehet egyszerűen párezer felhasználó leveleit átmenteni?

Valaki? Ahogy elnézem, nem sok embert érdekel ez a téma, de hátha.

Google? http://acs-wiki.andrew.cmu.edu/twiki/bin/view/Cyrus/MboxCyrusMigration

[quote:fd12e3180e="wildy"]Google? http://acs-wiki.andrew.cmu.edu/twiki/bin/view/Cyrus/MboxCyrusMigration

Azzal kerestem, kb az első 20 után már nem a témába illő oldalak voltak (mbox-ra keresni hát nem jutott az eszembe). No csekkolom.

Utóbbit kicsit módosítottam, és felraktam a http://cfhay.inf.elte.hu/~panther/linux/ alá egyelőre ide, de az első link alól biztos elérhető.