TestLink 1.9.4 guest user jogosultsági probléma

Fórumok

Sziasztok!

TestLink 1.9.4-et telepítettem nemrég, de problémám akadt a jogosultságokkal. Készítettem egy guest2 szerepkört, akinek engedélyeztem a "Test Case view (read only access)" jogosultságot. Ezen kívül semmi más joggal nem rendelkezik.
Próbáltam megnyitni egy test case-t egy guest2 szerepkörrel rendelkező felhasználóval, de azt írja, hogy: "In order to access requested item you need one of following rights/grants:'Test Case view (read only access)','Test Case create/edit'"

Egyébként ugyanígy nem megy az előre definiált guest szerepkörrel rendelkező user esetében sem. Ha bármelyik szerepkörnek megadom a "Test Case create/edit" jogosultságot, akkor elérhető az oldal, bár szerkeszteni/törölni is lehet a test case-t. Amit meg ugye - nyilvánvaló okokból - nem szeretnék.

Találkozott már valaki ilyennel?

Akartam írni a testlink fórumára is, de a regisztrációt nagyon lassan hagyják jóvá. :(

Előre is köszönök minden segítséget.

Hozzászólások

Senki nem használ TestLink-et? :)