Tehát mielött a cseppet sem szeretett kisvezír párt- és kormányprogram híján kilovagolna elfoglalni Brüsszelt, szükségesnek látom lefektetni azon kritériumokat amelyek mentén az elfoglalás ténye majd megállapítást nyerhet! Elkerülve ezzel azt a szituációt, h az előre lefeketett kritériumok hiányában a kisvezér utólag azt a látszatot vetíthesse itthon, mintha egy közepes méretű bilin kívül bármit el tudna foglalni! Ebben erősen számítok a HUP ner-nyaloncainak konstruktív hozzászólásaira - hisz nekik jól felfogott érdekük h a kisvezir üres beszédét tartalommal töltsék meg! Segítség képpen a magam részéről egy konkrét kérdéssel kezdeném: Milyen dátummal állapítandó majd meg Brüsszel elfogalálása?
- 132 megtekintés
Hozzászólások
Nah, ez nem sok! Pont semmi! Ennyi tellik a fideszes kollektív tudattól? Mehettek utcaseprőnek :-D És a kisvezír is csalódott lesz, hiszen ő roppant tudással megadta kereteket, amit nektek kellett volna feltölteni tartalommal! És ti meg lefagytok mint a win95, ha nem a propaganda által előgyártott rigmusokat kell tovább bőfögni, hanem önállóan kéne valamit virítani! Senkinek semmi önálló gondolata arról, h milyen kritériumok szerint foglalja majd el Brüsszelt a kisvezír? Szégyen! Aztán nem ér majd késöbb eőjönni a témával, ha most kussoltok!
"antiegalitarian, antiliberal, antidemocratic, and antipopular"
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Kezdesz bzt-i magasságba emelkedni az aggresszív kismalac viselkedésben. Néhány órát adtál összesen egy péntek délután, amikor mindenki a heti teendőit még gyorsan befejezi, hogy aztán mehessen piálni. Nekem például ez a kifogásom, hogy miért nem nyilatkoztam időben. Pedig nem is vagyok Fideszes.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Szándékoltan voltam provokatív. Máshoz volt idejük hozzászólni.
"antiegalitarian, antiliberal, antidemocratic, and antipopular"
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Nem mindegy. Egyébként is az életemet átállítottam idő vezéreltről esemény vezéreltre. Az esemény csak úgy megtörténik, az idő pedig egy közmegegyezésen alapuló virtuális valami.
Szóval nálam a megszakítás akkor fog generálódni amikor megtörtént, Te pedig állítsd be crontab-odat annak függvényében, hogy mennyi időd lesz ebben a topikban rugózni a dolgon.
„Az összeomlás elkerülhetetlen, a katasztrófa valószínű, a kihalás lehetséges.” (Jem Bendell)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
> Az esemény csak úgy megtörténik,
De hát épp ez az, h nem csak úgy megtörténik, hanem az az álítás, h el kell foglalni Brüsszelt eleve áll egy felismerésből, egy elhatározásból, előkészításből, tettekből és végül jó esetben triumpfálásból. Vagyis eseménynek nem elszenvedői, hanem alakítói pozíciójára ácsingózik a kisvezir.
Csak hogy, nincsen előzetesen tisztázva, h Brüsszel elfoglalása milyen kondiciók mellett tekinthető perfektuáltnak! És ez arra ad lehetőséget, h propagandisztikus eszközökkel bármilyen kondiciók közepette azt sugallják a jónépnek, h az elfoglalás sikeres lett! Vagy azt h nem lett az - attól függően h éppen mi tekintenek az érdeküknek!
Rá kell mutatni, h a Fidesz program híján, választási manifesztum néven elénktárt firkálmánya, és a kormányzati kommunikáció Brüsszel elfoglalásáról, nem olyan formában van megfogalmazva, hogy az ellenőrizhető v. számonkérhető legyen. Mi a tartalma ennek az állításnak: el kell foglalni Brüsszelt? Semmi! Épp annyi, mint a kétfarkuak választási programpontjának, a külföldi irreálisan magas bérek csökkentéséről. Üzenet értéke persze van. Kb mint Lázári gigantomán viziójának a budapesti Maxi-Dubajról - ezzel a merjünk nagyok lenni kezelendő agyrémmel! Foglaljuk el Brüsszelt - idióta! Merésben nincs hiány. Konrétumokban van. Amik mentén számon lehetne majd kérni az elfoglalás sikerét, a populizmust, és a kártékony voltukat.
"antiegalitarian, antiliberal, antidemocratic, and antipopular"
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Az esemény csak úgy megtörténik. Számomra az is egy megtörtént esemény, hogy létrehoztad ezt a topikot, az generálta a megszakítást. Hogy mikor? Akkor amikor, most ez van.
„Az összeomlás elkerülhetetlen, a katasztrófa valószínű, a kihalás lehetséges.” (Jem Bendell)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni