( szorpi | 2008. 06. 06., p – 23:45 )

Nyilvánvalóan az alapítványok a hülyék, mert azt képviselik, amit ők jónak gondolnak.
De NagyZ tudja, hogy mit kéne képviselniük!
Áldassék NagyZ neve!
Mi kérünk elnézést mindenkitől, azt hittük, hogy tudjuk, hogy mit akarunk csinálni!

Az ilyen hozzászólásokat egyszerűen nem bírom befogadni! Kaparj már össze valami beleérzőképességet. Rajtad kívűl van vagy 1000 ember mondjuk (szerény alsó becslés), akit érdekel a szabad szoftver. Nincs kettő, aki ugyanúgy gondolkodik.
Bakter hihetetlen, de az fsf.hu-ban van vagy 20, aki közel hasonlóan gondolkodik a témáról és a listánkon még így is vannak néha nagy nézeteltérések. Kitaláltuk, hogy mit akarunk csinálni, és akkor jössz Te az okos, és megmondod, hogy mit kéne csinálni. Ez röhejes!

Azt mondom, hogy tegyél bele egy kis munkát (vagy ha már beletettél, akkor gratulálok),aztán hallgasd meg, hogy hányan lefikáznak, utánna meg üljünk össze egy sörre és megbeszéljük a tapasztalatokat.