( kikadff | 2023. 06. 25., v – 09:33 )

Értem amit mondasz, de szerintem ez fantázia. Ha erős lenne Putyin, rendezte volna a konfliktust Prigozsin meg Sojgu között. Ha erős lenne és elégedetlen lenne Sojguval és a katonai elittel, akkor cserélt volna. Ha erős lenne ő oldja meg a problémát nem Lukasenka. Ami történt az nagyon kínos.

Csak gondolj bele mi lenne a véleményed, mit mondanál, ha egy 20 000 fős magánhadsereg az USA-ban megindulna a főúton Atlantából Washingtonba, hogy megbüntesse a pentagont a kínos afgán háború miatt, közben lelőne néhány apache helikoptert is. Aztán a pentagontól 200 km-re megállna mert Trudeau beszél a vezetőjükkel telefonon, majd Kanadába távoznak. 

Gondolom azt mondanátok, hogy Biden mögött az ország, erős elnök, csak le akarta cserélni a pentagon erős embereit. Hát persze. LOL