( uzsolt | 2013. 07. 23., k – 13:05 )

Pont ezt magyaráztam, hogy nemigen éri meg m3-re venni, legalábbis ilyen árak mellett.
Egyébként Vásárhelyen a 2150 Ft/q és 2650 Ft/q teljesen reális, ennyiért adják nagyjából a tüzépen.