Gmail trükk: ki él vissza az e-mail címekkel?

"Amikor egy weboldalra feliratkozunk, csak reménykedhetünk abban, hogy e-mailcímünkkel nem élnek vissza. Aki viszont Gmail-es e-mailcímet használ, egy kis trükk segítségével megjelölheti magát, így később könnyen visszakövetheti, melyik weboldalról került spamlsitára az e-mail címe."

Forrás: itt

Hozzászólások

a hozzászólásokban le van írva, mi a gond ezzel, vagyis az email címek megtisztíthatók a +akármi végződéstől, így nem sokat ér spam ellen.
--
hup.user.js

Arról nem is beszélve, hogy több fórum/naplómotor az ilyen címeket nem fogadja el, sajnos.

Jobb IMAP szerverek (pl. Cyrus) elég régóta kezelik már az ilyen címeket, csak most a Google miatt ezt "felfedezték" az okosak. Kb. olyan ez, amikor Apple-userek áradoznak ezer éves shell-trükkökről és ettől akarnak okosnak látszani. :)))

--
Sokan nincsenek tudatában annak, / hogy egyszer mindenki meghal. / Akik ráébrednek erre, / azonnal abbahagyják az ellenségeskedést.

Probald ki az MPP eldobhato email cim szolgaltatasat, vagy hasznalj egy erre a celra dedikalt freemail cimet.

ASK Me No Questions, I'll Tell You No Lies