- siposa blogja
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
- 1380 megtekintés
Hozzászólások
gondolom az r=1 userekre gondoltak, akiknél oprendszer=zikszpé
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Nekem is ez ugrott be de ez akkor is nagyon durva. Már maga az ötlet is rendkívül fájdalmas. Elképzelésem szerint azon a MacBookon egy előre telepített MacOS volt valamikor. Ezek szerint ezt legyalulták (vették rá a fáradságot) és tettek rá XP-t??? Hihetetlen. Hogy lesz ez az XP jogtiszta? Azt is meg kell venni? (Az árra sajnos nem emlékszem.)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Szerintem a beszeljukmac-en az áttérők történetei durvák.
"Nyertem a lottón wazze', vettem egy raklap makkost, tútcsucsi wazze'.."
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Itt most az eladó oldal hülyeségéről van szó. Mit várunk a felhasználótól, ha már az elvileg hozzáértők is ezt a szintet hozzák?
Elvakult userek meg mindenhol vannak. Kérdezz bátran, Amigás vagyok :)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Akkor classic os-t emulálsz shapeshifterben.. :)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
"Mit várunk a felhasználótól, ha már az elvileg hozzáértők is ezt a szintet hozzák?"
A Media Marktban egy eladónak nem kell feltétlen hozzáértőnek lennie. Legyen jómodorú, barátságos, segítőkész, ne mondjon hülyeséget, dolgozzon rendesen, tudja, hogy milyen termékeket forgalmaznak. Ha emellett még hozzáértő is lenne, havi nyolcvanezerért nem állna 12 órát, és nem dolgozna vasárnap is.
Lehet, hogy itt a legtöbb ember, aki egyébként valóban hozzáértő, a harmadik hülyeséget kérdező vevőt úgy küldené el az anyjába... Szóval egy ilyen munkakör elsősorban más kvalitásokat feltételez, nem várható el szerintem, hogy mindenben tökéletes legyen valaki azért a fizetésért.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Egy műszaki áruházban azért elvárnám, hogy legalább az a 2-3 eladó, aki az informatikai részlegen dolgozik, tisztában legyen bizonyos dolgokkal. Pl. hogy Apple géphez MacOS jár, és azzal kell/érdemes reklámozni és eladni. Persze nem kell guruknak lenniük, de valami mégis hiányzik.
Másrészt pont a MM-ban találkozni olyan eladókkal, akik nagy ívben szarnak az ember fejére, ha kérdez valamit.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
En ugy vettem a macbookomat, ahogy alapbol volt rajta windows xp, csak hogy lassa a vevo igen, van xp rajta.
Gondolhatod h nem kaptam hozza cd/t kulcsot.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Vagy csak az eladók akarták látni. :) Anno mikor még ritka volt az sd kártya, vettem egyet a mm-ban és 'gyárilag' rajta volt pár kép meg pár mp3.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni