( gyrgyvrs | 2009. 12. 07., h – 19:49 )

én pl magyar tejet veszek, magyar kenyeret (kenyeret, nem műanyag szart ami még szántóföldet se látott, nemhogy búzát)

Ez ismerős.
Tudod én voltam magyar uborkatermesztő.
Van úgynevezett várakozási idő a növényvédőszereknél. 3 nap volt a legkisebb egy olyan szernél, amit már amit kivontak (gondolom volt vele valami gond, efozin-al hatóanyag a kulcsszó)
Naponta szedtük az uborkát, gondolhatod, mennyire volt betartva a várakozási idő. Mondjuk én nem követtem el azt a dolgot, hogy 30 napos várakozási idővel rendelkező szerrel lefújtam volna júniusba. Na ezóta van egy véleményem a "magyar, kiváló élelmiszerekről".
Ja és az uborkatermesztők szezon végén raknak be uborkát, mikor már "nem permetes..."
(kenyeret, nem műanyag szart ami még szántóföldet se látott, nemhogy búzát)

Nem műanyagból gyártják a kenyeret, hanem búzából. A pék rak mellé olyan anyagokat, hogy x napig a pulton maradjon, meg jól nézzen ki...stb.
Hallottál egyébként arról, hogy egy ÉV BORÁSZA díj nyertese nemrégiben lebukott mert több glicerint találtak a borában, mint ami lehetne természetesen?
MAGYAR BIOTERMÉKRŐL:
Településünkön 2008-ban fagykár volt, adott vállalkozó pedig lekötött x tonna értékesítendő almát. Mit csinált: az ország másik feléről szállított be almát, majd lepapírozta.
NA ÍGY EGYÉTEK A MAGYAR TERMÉKEKET. Lehet, hogy a T***o sem rosszabb!