( Csab | 2025. 09. 30., k – 15:32 )

Függetlenül attól, hogy mi az igazság:

 

"Minden olyan, jelen esetben, hogy úgy mondjam, szexuális típusú dolgot, ami nem csak a világ, hanem a katolikus egyház tanításával is ellenkezik. 47 éve vagyok a feleségemmel, gimnazista korom óta, 37 éve házasságban, három gyönyörű gyermekem van. Ez a személyes támadás olyan mértékben a személyes identitásomba, keresztény identitásomba vág, ami egész egyszerűen tűrhetetlen."

 

Mivel védekezik Semjén:

  • 37 éve házas
  • 3 gyermeke van
  • keresztény

 

Szájer József 42 éve házas Handó Tündével és gyermeke is van. Rendkívül sok ember pajzsként használja a családját és a "kereszténységét", hogy társadalmi imázsát javítsa. Keresztényként könnyen belefuthatsz a vallással teljesen ellentétes elvetemültségekbe, mert a vallást eszköznek használják a disznóságaik leplezésére.

Valódi keresztény ember általában kihagyja a vallást nem vallási kérdésekben. Isten nevét hiába ne vedd! Nem keveri bele Istent abba, amihez nincs köze. Márpedig ez a vita nem vallási kérdésről szól.