Ő… nem vagyok jogász… ez nem természettudomány és nem is matematika.
Magánemberként azt mondom, hogy jogsértéseket követtek el, mégpedig nyilvánvaló jogsértéseket.
Hogy tudom-e bizonyítani? Nem, mert az egy jogász szakmai kérdés, én meg mérnök vagyok. Ettől még tudok olvasni, olvastam pár idevágó törvényt… namost lehet h valamit benéztem az olvasásukban, de a józan ész nem ezt mondja.
Ugyan nem vagyok jogász, nincs bírósági tapasztalatom, de kurva egyértelmű, hogy alapvető jogszabályoknak nem tesznek eleget - pl nem tartják be a határidőket, hogy egy könnyen bizonyíthatót is említsek.
Kibaszottul egyértelmű, hogy egy szar fos lyukas rendszerük van, amit egy középiskolás is ki tudott játszani még pár nappal ezelőtt.
Kurvára nem értem, hogy miért írogatod nekem, hogy nem tudom bizonyítani a jogsértést. A bank alkalmazottja vagy talán?
Neked nem érdeked, hogy a magyar bankok security-je erős legyen, ne pedig ilyen fos? Nem érdeked, higy a nagybátyád, unokatesód takszöves számlája biztonságban legyen?
Önmagában a tömeges sikeres lopások ténye azt bizonyítja, hogy valamit szarul csinálnak az MBH-nál… ha olyan kurva etikusak lettek volna, akkor az első eset után leállítják a netbankot meg az app regisztrációt (ami az egyik lyuk volt), ahogy le is állították, miután tönkrement pár tucat vállalkozás és magánember.
Ez szerintem egy felháborító sztori, és nem értem, hogy miért a bankot védik egyesek itt a hupon.