( vl | 2012. 04. 06., p – 02:13 )

Megmondom őszintén: nem az a baj, hogy letölti vagy sem (ez is baj persze - és én minden verzióban láttam olyan szituációt, amikor fölöslegesen kétszer töltötte le a levelet), hanem az, hogy 6 év alatt meg se nézték, hogy mi a fasz van.

Amúgy van nekem is 2+ éves bugreportom, ami arról szól, hogy bizonyos attachmentekre (nem tudja róla, hogy mi van benne) annyit ajánl fel, hogy "save". Más attachmentekre (amikről ugyanúgy nem tudja, hogy mi van benne) nem csak a "save" az opció, hanem választhatok magamnak egy programot, és azt meghívja rá. Mondjuk egy szövegszerkesztőt, ha már úgyis tudom, hogy text fájl az... Ez kb. egy darab fölösleges if feltétel kikúrásával javítható lenne. A bugreport kb. ugyanott tart. Elfogadnám, ha az lenne a mondás, hogy nincs mérnök. Mondjuk évi $100M USD-ből azért futhatná rá a kedves mozilla alapítványnak.... De a hír szerint van, csak azok faszságokkal szórakoznak. Még jó, hogy roadshow-zni nem járnak világszerte rendezvényekre, mert ha erre járnának, én el is mennék, és meg is kapná a szerencsétlen evangelizátoruk a magáét.

A firefox bugokról meg ne is beszéljünk (pl. a kedvenc vesszőparipám a rendes history hiánya, ami a netscape 4.0, azaz 1997 óta ott figyel, és kb. _minden_ felhasználó életében legalább egyszer megtapasztalta már valamilyen formában).