- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
- 1608 megtekintés
Hozzászólások
Klassz az OpenCD.
Javaslatok, amit szívesen látnék rajta:
Firefox, Thunderbird és hozzájuk néhány ext., hogy legyen választási lehetőség a Mozilla mellé.
Jedit - Javaban írt nagyon szuper editor.
Mplayer és egy jól kiválsztott grafikus frontend
Tombo - apró feljegyzések készítéséhez, melyeket lehet 128 bites blowfishel titkosítani. PocketPC verzió is van. (http://tombo.sourceforge.jp/En/)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
inkább a blendert tegyétek rá, mert nem nagy helyigényű, és nekem speciel leginkább csípi a szemem, hogy csak blender techdemók vannak rajta. tökmindegy hogyan fejlődik, legyen rajta egy stabil verzió
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
A TheOpenCD 2.0-án a Firefox alapból rajta van. a jEdit jó ötlet, én is azt használom. A többit meglátjuk.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Még nem tudom mennyi hely marad a TheOpenCD 2.0-án, ha ráfér tőlem mehet. Csak legyen könnyen telepíthető build.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Az mplayer azért kellene, hogy lássanak a népek jó lejátszót és ne a média playert eröltessék.
A Tombo nagyon nagy előnye az, hogy nagyon kicsi és kézi gépeken is fut, így az erős titkosítással tárolt jelszavaim mindig kéznél vannak. Jó néhány napig kerestem annak idején amíg rátaláltam.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
mplayer helyett én a szintén opensource ffdshow -t eröltetném (szintén libavcodec+ffmpeg+mplayer ből készült codec pack ), amit ugye bármely windowsos lejátszóval lehet használni.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni