Sziasztok!
Egyik napról a másikra megszűnt működni az angol weboldalak fordítása chrome-ban. Hiába kattintok a címsorban a kis ikonra, majd az újrapróbálásra, nyomkodom bőszen, semmi. Természetesen be van állítva, hogy fordítsa az oldalakat, meg nem is szoktam ezt állítgatni, alapból úgy van. Próbáltam keresgélni, de mindenhol csak olyan eredményt találok, hogy hogyan kell ki, meg bekapcsolni.
A telómon működik, ott is google fiókkal vagyok bejelentkezve. Próbáltam már törölni a böngészési adatokat, de nem segít. Egyszerűen nem értem, mert nem állítottam el semmit.
Bármilyen ötletet szívesen vennék.
Előre is köszi!
- 5755 megtekintés
Hozzászólások
Ez intő jel, meg kell tanulnod angolul :-)
Fuszenecker Róbert
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Telepitsd ujra a Chromeot 'oszt kesz.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Sajnos, ez nem segít. Sőt, próbáltam Fedora és ubuntu alatt is, de ugyanúgy nem megy. Bár, gondolom ehhez az os-nek nincs köze.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Nem ez a hiba történt nálam, de hátha segít.
Egyszer egy chrome frissítés (google repo) után valami elkezdett nem működni. Nem emlékszem már mi volt, de nem is ez a lényeg. Szóval leszedtem a chrome-ot, felraktam a korábbi verziót (még ott volt a /var/apt alatt valahol) és ettől "megjavult".
Majd egyszer később felelőtlenül frissíttettem, akkor már nem is volt meg nálam a csomag, szóval váltottam stable ágról beta-ra, azzal jó lett.
Röviden: ha frissült mostanság a chrome akkor valszeg az tört el valamit, megoldásokat lásd fentebb.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Én is gondoltam a betara, le is cseréltem rá, de ugyanaz a helyzet.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
hát akkor passz, sajnálom hogy nem jött be...
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni