Sziasztok. Lehet, hogy kicsit paranoiás vagyok, de azért megkérdezem.
Be kellene szereznem egy Dell PowerEdge 2650-es géphez tápot. Találtam egy webáruházban, ahol lehet ilyet rendelni.
Valamiért az a kérdés merült fel, hogy egyáltalán gyártanak-e még ehhez a géphez, vagy valami használt/javított cuccot adnak-e el nekem?
Nyílván az is jó lenne ha nincs már más, csak akkor viszont nem mindegy, hogy mennyiért.
Szóval ha valaki tudna infót adni arról, hogy gyártanak-e még ilyet, annak örülnék. Köszönöm előre is!
- 1972 megtekintés
Hozzászólások
Az már múzeumi darab :-)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Mennyiért adják?
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Ez az: http://www.marseus.hu/index.php?page=products&id=204134
Pont az ára miatt gondolkodtam el, hogy ez több mint valószínű nem új. Csak abban reménykedek, hogy nem hal meg 2 nap alatt. Rákérdezek majd, hogy mennyi garanciát adnak rá.
Azon is elkezdtem gondolkodni, hogy lehet táp vásárlása helyett egy "újabb" gépbe kellene invesztálni. Teljesen újat nem akarok venni, csak olyat ami "megbízható" Tudom bármi tönkre mehet, de ha valamit vennem kéne, az szerintetek milyen szerver legyen?
Szerk.: Nem a szerver típusára vagyok kíváncsi, sokkal inkább a gyártókra, illetve a régebbi gépek alkatrész ellátottságára.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
És az elképzelhetetlen, hogy kifutó termék, már alig van rá kereslet és ezért adják viszonylag olcsón?
A javítás szerintem ennél többe kerül.
--
Tertilla; Tisztelem a botladozó embert és nem rokonszenvezem a tökéletessel! Hagyd már abba!; Dropbox
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Most cserélünk ki 2db 2650-et.
A tulaj szeretne kapni valamit értük. Ez egy jó alkalom lehet, hogy alkatrésznek megalkudj velük. :)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
Lehet érdemesebb lenne megjavítani a régit (ha megvan/javítható). A jobban összerakottak elég sokáig elmennek, csak a kondik szoktak kiszáradni.
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni