Ehh, ez a baj a történelem oktatással, hogy évszámokat magoltatnak, és nem értetik meg a lényeget a nebulókkal.
Na, akkor elárulok neked két dolgot.
Egy: Az internetet létrehozó igények nem szűnnek meg, ezért pont úgy kialakul újra, ahogy egy lebombázott várost is újraépítenek.
Kettő: Az emberiség konkrétan semmiből sem tanul, minden generáció ugyanazokon a stációkon megy keresztül, a szociális kapcsolatrendszerünk a falka léten alapszik, ezt az elmúlt pár százezer évben nem tudtuk levetkőzni, holnap is így lesz és ezer év múlva is, ezért olyan kurva unalmas a törikönyv, mert csak a nevek és az évszámok változnak, de a történet minden oldalon ugyanaz.
Ergo ha megszűnik az internet, az infós szakmára iszonyat nagy kereslet lesz, mert az emberek túlnyomó része pornó és macskás képek nélkül nem tud élni.