Ebben a mai világban inkább már előny ha valakiről nem tud a ChatGPT, megy úgy általában minimális digitális lábnyomot hagy maga után.
A Linkekkel a chatgpt is nehezen boldogul. Általában be kell copyzni a cikk teljes szövegét ha azzal kapcsolatban akarsz valamit. Mintha nem is blacklist hanem whitelist alapon működne és csak azokat nyitná meg valójában. Ezt saját weboldallal gyorsan lehetne ellenőrizni, de még nem próbáltam.
Szerintem kereséseben eddig a Gemini volt a legjobb, de ránézek majd a grok 3-ra is.
s/Meg nem is tudom, tehát ez egy új szintre emeli a "másik kukkolását", tehát rossz érzés, hogy létezik ilyen eszköz, mostantól már tényleg ami a netre kiderül, bármi/Meg nem is tudom, tehát ez egy új szintre emeli a "másik kukkolását", tehát rossz érzés, hogy létezik ilyen eszköz, mostantól már tényleg ami a publikus netre kiderül, bármi/g
"Nem is tudom, hogy ez jogilag teljesen rendben van-e. Meg hogy védik ki az olyan eseteket, amikor valami véletlen került ki"
Mi a különbség ha egy média tanszéken egy prof ráereszti a hallgatóit egy portálra és az AI keresése között jogilag?
Különben is HTTrack majd offline tartalomra ráküldöd a saját PC-den működő AI-t, azt szabályozni sem lehet.
Nem kell kényszeresen posztolgatni minden felesleges hülyeségről, és nem kell nyilvánosan posztolni butaságokat ennyi. Ezzel már együtt kell élni.